1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lewandowski i Reus tańczą – zobaczcie nowe „cieszynki” w FIFA 14

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 11, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

I aż nie mogę uwierzyć, by piłkarze się tak cieszyli. Zobaczcie na radość zawodników Arsenalu lub BVB - widzieliście kiedyś coś takiego na meczu? Ale OK, rozumiem, to przecież gra i można z przymrużeniem oka potraktować ten element:

Fajnie, że autorzy odwzorowali popularne ostatnio "cieszynki" - serduszko zrobione z dłoni czy też uspokajanie w stylu Ronaldo. Wiem, że to detal, ale to jedna z tych małych rzeczy, która w grze piłkarskiej sprawia frajdę. Brakuje mi tego w serii Pro Evolution Soccer - przyzwyczaiłem już się, że po strzeleniu bramki to ja decyduję, jak się z niej cieszyć. Fajna mini-gierka.​

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Mi też tego brakuje w PESie.

4. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    mała rzecz a tak cieszy :D

5. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    a mnie tam to denerwuje ze nie mozna normalnie tego wylaczyc tylko trzeba czekac az ten cyrk sie skonczy, mogliby dac jakis klawisz do pomijania tego

6. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    To jednak dodali do 14 coś nowego:). Może być fajny dodatek myśle ,że będzie dało się to pominąć.

Wczytywanie...

Poleć forum