1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lfs :d

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez roland187, Luty 26, 2011.

1. roland187

roland187 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    Siema mam pytanie bo mam Life For Speed ale nie S2 (tylko 3 auta :/) no czy mogę wgrać jakieś mody ? np zamiast bolida BMW bolid RENO :) itd.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Jest masa modów do tej gry :) I zawsze można sobie odblokować "pełną wersję" gry :)

4. roland187

roland187 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    Tylko jak ją odblokować bez tzw. wkładu własnego $ ?;D
    A no i czy można po prostu bez odblokowywania wgrać np. Mazde 6 zamiast tego samochodu z napędem na tył (taki trochę z tyłu jak Porshe PRAWIE):D
    Na YouTube są filmy jak wgrywać takie mody ale na S2 i nie wiem czy zadziała na demo ?;/

5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Poszukaj na necie Patch'a do twojej wersji bądź wersję już z wisienką.

I żeś dopierdzielił temat. Na następny raz napisz pełną nazwę a nie skrót :p

Temat ma być rozumiały

Poleć forum