1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LG 47LG7000 czy Sony46 W4000

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez kubaj, Styczeń 3, 2009.

1. kubaj

kubaj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gliwice
    Mam prośbę może się ktoś zna na telewizorach i pomógł by przy wybraniu tv do xboxa w gre wchodzą te 2. Na tv będzie xbox głownie i telewizja n. Raczej nic innego nie będę mu podłączał. Który lepiej się sprawdzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. smiti

smiti Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chorzów
    Według mnie LG robi lepsze tv od sony, produkuje swoje matryce, sony musi je kupować od innych producentów. I IMO obraz jest dużo lepszy na LG.

4. kubaj

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gliwice
    Cóż Lg ma więcej technologi tych do ulepszania obrazu itp i 100hz ale w sony ten tuner mnie kusi.

5. Andrzej92

Andrzej92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdańsk
    Jesli zależy Ci na 100Hz kup sobie Sony 46w4500, bo dodatkowo ma 100Hz i oczywiście tuner kompatybilny z MPEG 4 który przyda się w przyszłości

6. kubaj

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gliwice
    Jakbym miał pieniądze to bym kupił. Te są w tej samej klasie cenowej 5000zł

Poleć forum