1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LG Flatron 775FT 17" CRT, jaki będzie obraz?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ratinello, Sierpień 7, 2009.

1. ratinello

ratinello Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Niedługo kupuję XBOXa. Miałem już konkretny plan jak go podłącze, wszystko miałem już obcykane, aż do dziś. Mam zamiar podłączyć X-a do mojego monitora przez kabel VGA, ale dzisiaj trafiłem na temat na waszym forum, w którym było coś o jakichś czarnych paskach i odświeżaniu 60 Hz które wypala gały. Trochę to ostudziło mój zapał :p Przed zakupem muszę być wszystkiego pewien, więc chcę wiedzieć jak z tym jest naprawdę? Czy jest aż tak źle?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    ja żadnych czarnych pasków nie mam wystarczy ustawić w opcjach
    ale 60Hz to fakt nie udało mi się zmienić :( poprostu gram krócej i
    oszczędzam gały :DD poza tym OK

4. ratinello

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Głupie pytanie(chyba), ale obraz z X-a z odświeżaniem 60 Hz będzie wypalał gały tak samo jak obraz normalnie z PCta z takim samym odświeżaniem? Bo jeśli tak to nie jest aż tak źle jak myślałem. Jak długo grasz?

5. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    xbox to taki komputerek więc jest tak samo z tym odświeżaniem ,2 godz.

6. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    czarne paski tylko na panoramie

7. xboxik

xboxik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dokladnie, czarne paski tylko na panoramie - gdy monitor jest w proporcjach 16:10, a gry sa w 16:9.

8. ratinello

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    uff, to kamień z głowy :D a jak w ogóle wygląda obraz na takim monitorze, czy jest wystarczająco zajebisty?

9. xboxik

xboxik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wyglada tak jak gra na PC w max detalach w rozdzielczosci 1280:1024.
    Czyt. moja sygnaturke dowiesz sie co to ROD i popatrz sobie po forum na temat Xbox'a, zeby nie byc zielonym :p i gdy sie cos zawiesi - nie plakac :p.

10. ratinello

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To że mam dopiero 5 postów nie znaczy, że jestem aż tak zielony jak wam się wydaje :p Wiem co to Ring-Of-Death i te inne przefajne skróty. Nie wiedziałem tylko kompletnie nic o tych czarnych paskach wcześniej więc wolałem zapytać na forum i się upewnić ocb a nie wydać ciężko zarobiony szmalec na te pierdółki do podłączenia i na monitorze zobaczyć za przeproszeniem kupę zamiast fajerwerków. Dziękuję za uwagę.

11. tehCarlos360

tehCarlos360 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja bym szczerze odradzał kupno monitora crt do xboxa. Jakość owszem jest wyśmienita, proporcje dobre(ustawisz 1280x1024), ale niestety te 60 Hz to porażka. Bardzo męczy wzrok, polska norma na odświeżanie to 75Hz i nie radziłbym ustawiać mniej na crt. Moim zdaniem strata kasy. Najlepiej kupić już 17-19" LCD a nie męczyć się ze sprzętem który męczy wzrok.

Owszem ale zapewne używasz LCD a tam 60 Hz jest ok.

PS. Możesz zaczekać na nowy update dasha bo tam ma być więcej ustawień obrazu i może będzie ustawienie odświeżania.

Wczytywanie...

Poleć forum