1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LG Flatron M2262D

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Bishop95, Czerwiec 6, 2010.

1. Bishop95

Bishop95 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemka!!

Co sądzicie o monitorze LG Flatron M2262D?? Czy opłaca się go kupować??. Głównie będę go używał do xbox-a 360 i do telewizji (do TV tak 60%). Jakbym miał go kupować to bym kupił w Saturnie z 777.90zł.

P.S: Piszę tutaj ponieważ jak widzę do przyklejonego tematu o TV nikt już prawie nie zagląda.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    no po parametrach wygląda dobrze full HD ,TV ,dużo wejść w tym hdmi x2
    zwykłe monitory 21" kosztują około 500 więc jeżeli go kupisz za 714,-
    jak podaje ceneo
    to powinno być OK

4. Jarek882

Jarek882 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bełchatów
    Tak oplaca sie :) Ma 2 zlacza hdmi, tuner tv, wyjście pod sluchawki i cena przystepna:DD Jednak ja gram na 22 cale monitorze i dla mnie za maly..

5. Shoowsky

Shoowsky Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Opoczno
    A ja wręcz przeciwnie , mam TV 32 FULL HD do dyspozycji i monitor FLATRON W2242T i zdecydowanie lepszy dla mnie jest poprostu monitor ;) . Jak dla mnie to lepszy klimat oddaje , przy TV jakos tak samo sie nie czuje . :) . A co do monitora to bierz ;) , dobra cena , dobre parametry , dobra firma :D

Wczytywanie...

Poleć forum