1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LG GH22LS50 czy nadaje sie do wypalania gier?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez DawidLucek, Luty 3, 2010.

1. DawidLucek

DawidLucek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich :) wiem że Pioneer to jedna z najlepszych nagrywarek ale nie mogę dostać żadnego modelu od ręki a zależy mi na czasie poza tym oddałem poprzedniego LG na gwarancje i mam możliwość za mienienia a go na nowszy model a dokładnie na LG GH22LS50 bo taki mi wciskają ,mam pytanie do tych którzy mają taką nagrywarkę bądź wiedzą coś na jej temat a mianowicie jak sie sprawdza przy wypalaniu gier na X box bo z poprzeniego LG GH22LS30 mam nie miłe wspomnienia zmarnował wiele płyt ale mam nadzieje że ten będzie lepszy....

2. Lotnik421 Xbox One

3. 65userow

65userow Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wejdz na cdrinfo.pl no i tam poszukaj tego modelu. Mi jakos strona sie wolno wczytuje.

4. DjKwaku

DjKwaku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Piekary
    ja tam z nagrywarek LG jestem zadowolony ....

w domu i wpracy na 3 kompach sa LG na jednej jest Pionek ...

nagrywam na Platinum i Verbatim generalnie bez problemow :) raz tylko byla chyba jakas trefna dostawa plyt Platinum bo nie szlo wypalic. (u znajomych tez nie szlo, albo blad przy 50% albo niby nagralo ale weryfikacja blad )

a tak to nagrywam nawet 8x i gry smigaja bez jekniecia
    w domu mam GH20LS15
    a w pracy jak dobrze pamietam to GH22NS40
    wczesniej mialem jakis starszy model wymienilem bo myslalem ze to wina napedu (gry sie nie wypalaly ale to jak pisalem wczesniej trefna seria platinum byla ) i tak dalej nie ma problemow na 4X lub 8X

Wczytywanie...

Poleć forum