1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LG/ Hitachi napęd nie odczytuje płyt

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wwjarekww, Kwiecień 20, 2011.

1. wwjarekww

wwjarekww Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, posiadam konsole z napędem LG/Hitachi. Problem zaczął się od tego że z trudem odczytywało mi grę, a gdy wczytało to po pewnym czasie gra się zawieszała, teraz nie chce mi wcale czytać płyt, słychać że płyta chodzi ale nie chce zaskoczyć. Na TV wyświetla się otwórz napęd, próbowałem naprawiać to tak jak znalazłem na forum z tym doklejaniem ale jakoś nic z tego nie wyszło, laser też próbowałem kalibrować ale próby zakończyły się fiaskiem. Najlepsze jest to że gdy wkładam zwykła płytę CD z muzyka elegancko bez żadnych problemów odczytuje i gra. Czekam na jakieś inteligentne propozycje i pozdrawiam.

Wczytywanie...

Poleć forum