1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lg p500

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez KaBooM, Kwiecień 29, 2012.

1. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    wiem że to trochę nie te forum do oceny telefonów ale innych nie używam więc piszę tu :D
    zastanawiam się nad kupnem LG P500 (bądź coś w takim stylu i przedziale cenowym)jednak dużo moich znajomych twierdzi że telefony tego typu szybko się psują itd. Ogólnie że nie warto kupować.Nigdy nie miałem dotykowego tel i nie mogę go sam ocenić czy warto czy nie.
    jakie macie swoje opinie o takich telefonach ? bo w końcu trochę taka zabaweczka kosztuje :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. kokakoala

kokakoala Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    największa wada to procek ARMv6 (słaba wydajność, brak flasha w przeglądarce itp.) ale na rozdzielczości 480x320, procesor powinien dać radę w większości przypadków. Nie mam go i nie miałem, sugeruję się parametrami. Myślę jednak, że na pierwszego androida nadaje się idealnie. A następny smart będzie na pewno lepszy.

P500 pod względem wydajności będzie taki sam jak HTC Wildfire S (znacznie droższy). A i od razu polecam, nabycie wiedzy w rootowaniu i flashowaniu custom ROM-ów. Z Cyanogenmodem7 na pokładzie, będzie zacny.

4. KaBooM

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    dzięki za opinie a co do rootowania flashowaniu custom ROM-ów i Cyanogenmodem7 to fakt tej wiedzy to będzie mi sporo potrzebnej bo nawet nie wiedziałem że takie coś istnieje heh :D

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jak widac uzywam go, hmm. To tak oczywiscie,modowany podkrecony procek, cm7 w najnowszej wersji, czasem lapie zwiechy, zmula, obracane menu (pulpit) dziala ok, strony sie fajnie laduja. Mam go prawie rok, bateria trzyma nie pelny dzien na wlaczonym caly czas internecie 2g(3g bateria w kilka godzin zajechana). Na poczatek fajny telefonik, ciezki do ubicia wiec eksperymentowac mozna. Jesli natomiast masz szanse dozbierac na cos lepszego, zrob to.

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

6. KaBooM

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    no fakt że z niego piszesz heh
    nie nic droższego to nie chce nie jestem zwolennikiem wydawania kupy kasy na telefon:D
    znowu na abonament czy jakąś tam umowę to też nie za bardzo:D
    szukałem sporo a w takim przedziale cenowym to p500 chyba najlepiej mi wychodzi :D ale się zastanawiam bo ludzie narzekają na dotykowe ale czemu by nie spróbować :D i już mojego antyka się pozbyć w końcu ;D

7. kokakoala

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    dla mnie, jedyny minus w stosunku do nie dotykowych, to pisanie w roztrzęsionym autobusie. nie czujesz klawiszy pod palcami a te falują w rytm pojazdu ;-)

napisane na dotykowym w trakcie wieczornego papieroska balkonowego

8. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jedno jest pewne nie kupie juz nie dotykowego teefonu. Wchodzi to w krew, bierzesz od kogos telefon i autoatycznie go obracasz zeby stukac po ekranie ;)

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

9. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
  10. KaBooM

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    tak myślę że po 10 przeznaczę na zakup tel gdzieś z 400-500 zł coś koło tego

11. kokakoala

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    a może używka na all...., za 400 - 500 zł znajdziesz w dobrym stanie np HTC Desire

miałem i bardzo polecam, do dziś bardzo zacny sprzęt

12. KaBooM

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    dobra myśl z tym używanym :D

Wczytywanie...

Poleć forum