1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LG Swift vs. Nokia c3

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez bartoszKSSG, Luty 6, 2011.

1. bartoszKSSG

bartoszKSSG Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    66-400
    Ktorego fona polecacie, bardziej sklonny jestem wziasc c3, co prawda gps-u nie ma, swift ma google maps, nie wiem czy mozna wgrac mu nawigacje np. garmina, i zbytnio mi na niej nie zalezy, Swift am salby procesor przez co czas przeliczenia trasy sie wydluza. I mam dylemat jakiego fona, przereabialem juz kilka telefonow z serii htc z dotykowym wyswietlaczem, fajny bajer ale na dluzsza meta malo wygodne. Moze ktos ma jeden z tych telefonow i moze sie podzielic subiektywna ocena

2. Lotnik421 Xbox One

3. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Swift bo Android, dobre GPU jak na tą cene, dotyk też niezły.
    Są mapy offline na andka, bez problemu. A GPS łapie fixa dosyć szybko, z tego co mi kolega mówił szybciej niż jego "nawigacja"

4. 65userow

65userow Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    LG Swift - telefon-tragedia. Może i ma te dobre bebechy (600Mhz procek, Android itd.) no ale co z tego? W Żadne lepsze tytuły nie pogra się bo ma ekran oporowy który nie obsługuje multidotyku, lecz jego plus to to że można go obsłużyć rysikiem. Z nawigacją nie jest aż tak źle pod warunkiem że włączy się automatyczne pobieranie danych co powoduje że trzeba wykupić pakiet. Serwer Google o wiele lepiej radzi sobie z nawigacją niż Broadcom(telefony bez androida).

Nokia C3 - Co do tego to się zabardzo nie wypowiem, bo nigdy nie miałem tego modelu. Jednak bawiłem się bliźniaczą Nokią C3-01 która jest wyśmienita. Telefony parametrami bardzo podobne, więc myślę że będzie z niej się korzystało tak samo dobrze jak z C3-01.

Jeśli miałbym wybierać z tych telefonów co wybrać, to wybrałbym LG Swifta. Jednak jeśli wybierasz w tym przedziale cenowym, to wolałbym bym dołożyć tam niewiele(50-100zł) i kupić Samsunga Wave 533. Sam go posiadam (a dokładniej posiadałem) i jestem naprawdę zadowolony z tego telefonu.

5. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Z tym że Nokia nie ma systemu(przynajmniej ta z orange) więc zabardzo nie pomodujesz.
    Ja polece ci Zte Blade, tani i dobry telefon z andkiem.

6. 65userow

65userow Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Czemu niby nie posiada? Przecież to bodajże Symbian S40.

Zte Blade to bardzo dobry telefon lecz jego wadą jak dla mnie jest ekran Amoled z 256 tysiącami kolorów w którym filmy pełnometrażowe(jak i gry) nie będą zbyt ładne.

Wczytywanie...

Poleć forum