1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Liberty city achievments

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Belic, Marzec 20, 2009.

1. Belic

Belic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    lubelskie
    Witam mam pytanie odnośnie Osiągnięcia Liberty City. Pisze w poradniku tak:
    "Kiedy już poznasz wszystkich przyjaciół,ci pozostali przy życiu musza cię lubieć w 90%" ale ja muszę utrzymać te 90% przy wszystkich jednocześnie czy wystarczy że u każdej będe miał 90% i tyle?

NP.z brucim mam 92% a z Packim 40% u Packiego robie na 90% a u bruciego spada do 30% np może być tak czy musze mieć ze wszystkimi równo 90% jednocześnie?pozdrawiam i czekam na odpowiedź

2. Lotnik421 Xbox One

3. szczyl7

szczyl7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tarnów
    Musisz jednocześnie mieć powyżej 90% w wszystkich przyjaciół którzy żyją. A i jeżeli przyjaciele dzwonią do ciebi z propozycją wypadu to nie odrzucaj tylko przyjmuje a potem dzwoniń i odwołaj je, wtedy respekt ci nie spada.

4. suki

suki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Dobrze jest czasem poświęcić troche czasu i samemu dzwonić do nich żeby % leciały w górę... potem masz troche czasu dla siebie a jak niechcesz żeby ktoś dzwonił to możesz wyłączyć to w opcjach w telefonie ;)

Wczytywanie...

Poleć forum