1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Licencja a ban?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez magiks33pl, Listopad 15, 2009.

1. magiks33pl

magiks33pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Próbował ktoś przeniesc licencję na ściągnięte dodatki ze zbanowanej konsoli na niezbanowaną?Raz tak robiłem ale wtedy miałem dwie konsole nie zbanowane i wszystko przeszło.Bo przełożenie dysku nic nie daje i ponowne ściągnięcie dodatków na nowej konsoli daje możliwosc grania ale tylko na tym koncie na którym zostało ściągniete i nie ma możliwości grania z konta uk na grach sciagnietych z kont us (inne konto)

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Przenieś licencję

4. magiks33pl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ale mam problem bo do przeniesienia licencji jest potrzebne podłaczenie konsoli do xbl(oficjalnie w MS mam bana ale prędzej odłączyłem się od live)a to już grozi całkowitym banem.Może ktoś już próbował bo czwarta konsole nową bede miał przed swiętami

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    No to brak live, to już problem nie do rozwiązania

6. magiks33pl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dzisiaj kumpel spróbuje na swojej zbanowanej więc jak coś to dam znać czy DRMTOOL MS działa na zbanowanych xach

7. magiks33pl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam sprawdzone ----można przenieśc licencje ze zbanowanej konsoli na nową trzeba tylko zalogować sie na xbox.com i wybrać opcję transfer licencji wyświetli się identyfikator konsoli i licencje jakie sa przypisane później wystarczy zalogować się na profil w nowej konsoli i gotowe

ps post do zamknięcia

8. kwiatasek

kwiatasek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chwila chwila, czyli do tego ta nowa konsola musi mieć połączenie z LIVE tak?

A jeśli ze zbanowanej konsoli wezmę dysk sformatuje, udam się do kogoś kto ma nieprzerobioną konsolę, odzyskam TagGracza, a następnie zrobie transfer licencji na tą nieprzerobiona konsolę i na odzyskanym TaguGracza pobiorę wszystkie dodatki i gry Arcade co były na zbanowanej konsoli i przypisane do niej.

A nastepnie wyjmę dysk i włożę do konsoli nowej przerobionej ale nie łączonej z netem z ixtreme 1.6 to te wszystki dodatki co sciągnąłem po transferze licencji u znajomego bądą na niej również działały?

9. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    @UP
    NIE!Zadzialaja TYLKO na konsoli na ktorej licencje sciagneles-czyli znajomego-.- ewentualnie na innych ale tylko jak bedziesz podlaczony do live-i bedziesz wlascicielem dodatku

10. yoshipl

yoshipl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    A jak wygląda sprawa z DLC przy takiej kombinacji:

Chce kupić DLC na "zbanowaną" konsole (tzn. prawdopodobnie jest zbanowana w systemie ale nie podłączam się do Live'a żeby nie zablokować dysku). Dysk z profilem przekładam do niezbanowanej konsoli, kupuje DLC, ściągam i przekładam z powrotem do zbanowanej.
    Czy DLC zadziałają?

11. magiks33pl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jak masz jeden profil to możesz śmiało grać na innej konsoli ale gry będą widoczne i dodatki tylko na twoim profilu i trzeba pamietać że DRM TOOLA można użyć raz do roku i tylko wtedy możesz przeniesc licencje na drugą konsole i możesz śmiało ściągać u kolegi ale na swój profil nic sie nie stanie .Sam próbowałem ale mniałem problem bo na nową konsole mogę przenieśc licencje z dwóch kont dopiero w 2010,05 wiec wróciłem do starej konsoli na 6miechów

12. magiks33pl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Powinno zadziałać tylko pamiętaj ze prawdopodobnie licencja bedzie przypisana do konsoli na którą dodatek bedzie ściągniety

13. miedzianek

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    nie zadziala,gdyz na konsoli na ktorej sciagneles dziala rowniez offline,a na konsoli innej dziala juz tylko na koncie wlasciciela i gdy jest on podlaczony do live(zabezpieczenie przed kopiowaniem na inny dysk)

14. rx8

rx8 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Panowie a jak się wogle ma sprawa z dalszymi banami? Czy jak się podłączę dzisiaj to na no bank mam bana czy to loteria jest? Pozdrawiam

15. yoshipl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  16. HIF PL

HIF PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czyli nie można zrobić takiego myku że: odzyskuje Tag z live na nieprzerobionej konsoli, następnie przenoszę ten profil do przerobionej i gram na niej z odzyskanym już profilem?

17. yoshipl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    A to nie było tylko w przypadku DLC do Rock band?
    tzn. DLC na drugiej konsoli działa tylko on-line.
    Próbuje sobie przypomnieć Twoje wcześniejsze wypowiedzi na podobny temat, ale mogę się mylić.

18. miedzianek

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    Nie,z kazdym DLC tak jest.Poczytaj sobie na xbox.com-jak by bylo inaczej to jedna osoba by udostepnila i kazdemu by dzialalo.

19. yoshipl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Tak, tylko liczyłem na to, że DLC kupione na danym profilu, będzie zawsze działało z nim, nie zależnie od konsoli i stanu "on-line".
    Najwyraźniej tak nie jest.

Mógłbyś mi podać link do tego artykułu na xbox.com?

20. mataman

mataman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    prosze

Xbox.com | System Use - Transferring Content Licenses to a New Console

Wczytywanie...

Poleć forum