1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Licencja offline

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez DeuxPl, Luty 29, 2012.

1. DeuxPl

DeuxPl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam pewien problem. Z kolegą złożylismy się na DLC do Call of duty Black Ops, jako że ja mam przerobionego x'a to on na swojej konsoli (nie przerobionej) pobrał tego DLC. On nie ma gry ale ja mam (piracką). Pobrał te DLC, zrzucił na pendrive'a i dał mi razem z jego profilem. Zalogowałem się na jego koncie, skopiowałem DLC na dysk i tu nie działa... Wiem że potrzebna jest licencja i trzeba ją przeżucić na moją konsolę ale czy da się to zrobić offline, lub jaki kolwiek inny sposób żeby mi działało? Dodam jeszcze że mu to DLC jest kompletnie niepotrzebne.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Nie ma takiej opcji. Musisz zalogować się do Live, przenieść licencję i pobrać zawartość.

Wczytywanie...

Poleć forum