1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Licencja

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez -Majkel-, Czerwiec 11, 2012.

1. -Majkel-

-Majkel- Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czesc mam do was pytanie. Czy jesli zakupilem licencje na allegro i zgram gre z jego konta na swoj dysk, to czy po paru miesiacach bede mogl zgrac ponownie ta gre? Badz udostepnic z mojego konta komus ta gre co zgralem? Czy tylko wtedy ta licencja bedzie na moim koncie jesli ja bezposrednio kupie od Microsoftu ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tiddy

Tiddy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak po kilku miesiącach , chyba 3 możesz znów przenieść licencję na inną konsolę i bedzie ona działała na wcześniejszych.

4. -Majkel-

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Aha czyli zakladam sobie drugie konto na xbox live przenosze na moje drugie konto powiedzmy 3 gry sprzedaje na allegro i ktos moze to kupic?

5. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jeśli przeniesiesz licencję na drugie konto, to na pierwszym nie będziesz jej miał.

6. -Majkel-

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To w takim wypadku jaki ma sens kupowanie tych gier z allegro, skoro ktos udostepnia konto niby licencje sie przenosi. Ja mysle ze ten ktos z allegro nie traci tej licencji z tego wczesniejszego konta tylko potem za pare miesiecy moze ja spowrotem komus sprzedac.

7. mataman

mataman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Przeniesienie licencji dopisuje drugą konsole i na obu można grać bez logowania się na profil z drugiego pada.

Licencje przenosi się miedzy konsolami a nie kontami.

8. -Majkel-

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale o co mi sie rozchodzi to o to czy po skasowaniu gry bedzie mozna kiedys ja jeszcze raz zgrac. Albo czy bedzie mozna komus ja udostepnic z mojego konta xbox live

9. mataman

mataman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
  10. -Majkel-

Polubienia:
    0