1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Liczne problemy Assassin´s Creed III. Plotka od byłego pracownika Ubisoftu

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Styczeń 22, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Na portalu Reddit pojawiła się interesująca plotka dotycząca procesu powstawania Assassin's Creed III. Brzmi całkiem wiarygodnie i - jeśli jest zgodna z prawdą - daje bardzo ciekawy obraz tego, jak wiele może się popsuć przy ograniczeniach czasowych (związanych na przykład z corocznym cyklem wydawniczym) czy kiepskim zarządzaniu zasobami ludzkimi. Warto przeczytać!

Pamiętajcie, że to tylko plotka. Podane poniżej informacje mogą być niezgodne z prawdą - niezależnie od tego, jak bliskie prawdy się wydają.

Wygląda na to, że przy powstawaniu kolejnej części problemy - albo przynajmniej ich część - zażegnano. Co o tym sądzicie?​

2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Być może z tego powodu Assassins Creed 3 było według mnie najgorszą częścią w serii.

1 osoba to lubi.
  4. eekz

eekz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    AC3 jest jedynym Assassinem którego nie ukończyłem...

5. nemesis48s

nemesis48s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    radom
    Niestety AC3 to totalna klapa jak dla mnie i ogólnie za dużo już tych asasynów ileż można grać w to samo

6. XennPL

XennPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Osiek
    nemesis48s zgodzę się z Toba, ale AC4 to juz nie ten sam Assassin's :)

Sent from my Lumia 510 using Tapatalk

7. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Niestety jak na razie to też mam go nie zakończonego niestety.. AC:BF jeszcze nie zacząłem.. Aktualnie męczę AC:L :)

Co do problemów no cóż.. pewnie więcej studiów ma takie problemy tylko nie wychodzą one na jaw.. Ciekawe czy R* miał jakieś ukryte problemy z GTA V :>

8. nemesis48s

nemesis48s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    radom
    Rzeczywiście dziś zacząłem grać w AC4 i naprawdę między 3ką a 4ką jest przepaść oczywiście na + dla Black Flag

Wczytywanie...

Poleć forum