1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Liczne próby naprawy rrod

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez uzydkownik, Czerwiec 18, 2010.

1. uzydkownik

uzydkownik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam
    Gdy, pierwszy raz padł mi xbox360 nasmarowałem procesory pod radiatorami pastą termoprzewodzącą, po tym zabiegu chodził 2 tygodnie. Gdy padł po raz drugi zrobiłem tzw. x-clampa i pennyfix, ale nic to nie dało, na zmiane wyskakują dwa lub trzy czerwone światła oraz wiatraki po właczeniu konsoli chodzą na bardzo szybkich obrotach, a po chwili całkowicie się wyłączają.

Może mi ktoś pomóc w naprawie,podac jakieś sensowne porady jak mógłbym to sam naprawic.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bride

Bride Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tylko wygrzanie układów. jaki był pierwotny błąd roda po tych 2 tygodniach?

4. uzydkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ten najpopularniejszy chyba 0012
    Jak mam to wygrzac?

5. Bride

Bride Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  6. uzydkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  7. promi

promi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wszystkie stosowane przez Ciebie "naprawy" tylko bardziej uszkadzają xboxa, to co proponuje mój przedmówca prawdopodobnie zabije go do końca.
    Jedyna słuszna naprawa to porządny serwis.

Edit: Wcześniejszą wypowiedź opierałem na samy tytule filmiku (opalarka w nazwie juz dużo mówi), ale teraz gdy obejrzałem ten filmik, to mogę stwierdzić że ten kolo to DEBIL, którego powinn się wykastrować, żeby nie wyprodukował następnego debila.
    Natomiast osoba która poleca takie naprawy, nie jest wcale lepsza od tego debila.

8. Dojniak

Dojniak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    Jedyna sensowna rada to wymień całą płytę główną.Miałem to samo ratowałem Xboxa na wszystkie sposoby ale i tak musiałem wymienić płytę główną.

9. uzydkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A jak oddam do dobrego serwisu to dłużej pochodzi?

Kiedyś na allegro wymieniali płytę głowną z rrodem na nową, ale teraz tej aukcji nie ma

10. Daner0

Daner0 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak jak oddasz do serwisu na konkretny sprzęt to konsola pewnie jeszcze do odratowania. Dobry reflow lub reballing. Uważaj na przereklamowane serwisy - potrafią naciągnąć na 200zł robiąc reflow który spokojnie za stówke można zrobić.

Pisałem Ci na PW

Wczytywanie...

Poleć forum