1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Licznik godzin

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez trolek24, Maj 4, 2016.

1. trolek24

trolek24 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam
    Czy w xbox one jest cos takiego jak licznik godzin?
    Nie chodzi mi o liczbe godzin spędzonych przy danej grze ale o łączną liczbę z wszystkich gier oraz może nawet z włączonej konsoli (start.sklep)

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie w samym XO takiego cuda nie ma. Gdzieś na stronie MS była taka tabelka gdzie ludzie mogli sobie sprawdzić od kiedy są na xbl, ile godzin spędzili itd, ale nie umiem tego nigdzie się doszukać.

4. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    możesz sprawdzić w przybliżeniu ile konsola przepracowała a dokładnie jej dysk twardy po rozebraniu konsoli i podłączeniu go do pc w programie np crystal disk info mój dysk (WD 500 gb z konsoli) już przerobił po ok 1.5 roku ok 3600 godzin i ok 1800 włączeń odjąć należy co najmniej 1-dno włączenie testowe i czas testowania poprawności działania sprzętu przez serwis/fabrykę ( jest to mój drugi egzemplarz XO White a niedługo dowiem się ile przerobił mój pierwszy egzemplarz Black - posiada go teraz brat), najlepiej zabiegu dokonać po gwarancji jak już jest i czyszczonko od razu jej zrobić+ ewentualna jak ja zmiana wewnętrznego fabrycznego hdd na większy/szybszy np 1 Tb SSHD ..da się dalej to zrobić NAWET PO GRUDNIOWYCH AKTUALIZACJACH i bez względu czy się jest w programie beta preview czy nie (ja jestem akurat) , jak ktoś chętny to zrobię tutorial z całym procesem co i jak , powiem krótko czuć to przyśpieszenie w działaniu konsoli w menu,szybciej też gry startują tak pomiędzy zwykłym hdd a ssd , bardzo szybki start konsoli w trybie oszczędności+autologowanie na konto tylko 36 sekund! (normalny hdd ok 1.05 min) natychmiastowe wczytywanie cen gier w sklepie xbox store itd - ogólnie komfort ) , minusy jak na razie jedyną wadą jest to jak przywracamy ustawienia fabryczne konsoli to domyślnie konsola próbuje sformatować dysk na taki jak pierwotnie występował czyli na te 365 gb( przy 1 Tb jest dostępne ok 830 gb) dla użytkownika w tym momencie konsola robi zawięszkę/loop systemowy błąd bo usuwa pliki odpowiedzialne za aktualizację konsoli z jednego pliku itp - da się to odwrócić/naprawić oczywiście a najlepiej dla bezpieczeństwa wykonać podczas tego zabiegu kopię zapasową 3ech partycji ok 100 gb łącznie (raczej mniej jeśli konsola jest świeża lub po fabrycznym resecie) + ewentualnie wszystkie zainstalowane/pobrane cyfrowe gry ,zrzuty klipów z gier, profile itd ... uwaga xlive działa ,pobieranie cyfrówek także .. no ban , moja domowa konsola też nawet jak usunęliśmy konta z konsoli

5. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1238
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wystarczy się zarejestrować na stronie z mojej sygnaturki i podaje czas łączny z gier - w starym systemie jak się klikało na profil i grę to pokazywało łączny czas gry, nie wiem gdzie to teraz się podziało.

6. VortaL

VortaL Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Dwór Mazowiecki
    Najlepiej na exophase dodać sobie profil i tam masz wszystkie godziny spędzone przy grach na XONE.

7. AngeloMike91

AngeloMike91 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    A ten exophase to przypadkiem nie podaje jakiegoś zawyżonego czasu ? Ja przy Far Cry 4 mam 41 godzin a w grze 27. Tak samo w Fife 16 gram już niby 20 godzin a gram trzeci dzień i to raczej po 2-3 godzinki.

8. VortaL

VortaL Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Dwór Mazowiecki
    nie no, bo w statystykach gier liczy czas normalnie w grze a to co podane na exophase jest podane ogółem - raczej dobrze mierzy.

Wczytywanie...

Poleć forum