1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lieon 16D4S

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez elektor, Maj 12, 2012.

1. elektor

elektor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Torun
    Witam. Napęd 16D4S już przerobiony na 2.0 mam wgrać 3.0 . JF wyciągnięty klucz lecz nie mogę wejść w standartowy sposób vendor mode cały czas 0x51 Za pomocą igły zmieni status na 80 ale nie wchodzi w tryb programowania. Jeżeli wejde w tryb programowania za pomocą przejściówki usb to wejdzie status zmieni się na :

Vendor ID : 0xEF
    Device ID : 0x11
    Name : Winbond/NEX/W25P20/NX25P20
    sIZE : 262144
    TYPE : serial Flash with status 0x72

No i brak możliwości naciśnięcia przycisku do odblokowania po prostu nie aktywny.

Przeglądałem tutoriale ale nie znalazłem tam odpowiedzi.

Proszę nie kasować tego posta ponieważ oczekuje odpowiedzi. Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Jak nie ma przycisku to sprobuj wejsc w vendor a potem do dosflasha lub unlocka od geremii. jak dalej nic to uszkodzona elektronika.

4. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Dzieje się tak dlatego że napęd jest zablokowany. SPI LOCK. Musisz go odblokować wacikiem z alkoholem + soft unlockspi od geremii.
    Po odblokowaniu napędu będziesz mógł zapisywać i odczytywać flash.

Wczytywanie...

Poleć forum