1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Liga Mistrzów - Wasi tegoroczni faworyci

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez K0TAKU, Grudzień 6, 2012.

1. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Emocje fazy grupowej Ligi Mistrzów już za nami, znamy uczestników 1/8 finału Ligi Mistrzów. Zapytam krótko - kto waszym zdaniem wygra tegoroczną Ligę Mistrzów?

Jeśli macie więcej niż jednego faworyta możecie wybrać więcej niż jeden zespół, krótkie uzasadnienie dlaczego akurat te zespoły wybraliście, oraz co sądzicie o tegorocznej Lidze Mistrzów.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mustangx

mustangx Banned

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Odp: Liga Mistrzów - Wasi tegoroczni faworyci

Manchester United !

Wysyłane z mojego GT-S5660 za pomocą Tapatalk 2

2 użytkowników lubi ten post.
  4. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    No raczej, że United!
    #BELIEVE

5. Turin

Turin Ryżownik Ryżownik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    296
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Teraz będzie 1/8, a nie 1/16 :)

1 osoba to lubi.
  6. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Faktycznie, mój błąd, dzięki za zwrócenie uwagi :)

7. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Kurde, a gdzie Polska ? :>
    I co to jest Szachtar Donieck ? :D

8. TheDarkKnight

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Szachtar to ci, co Chelsea ogrywają :)

9. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Visca el Barca !!!

10. ROPumpkin10

ROPumpkin10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Stawiam na Barce, choc nigdy nic nie wiadomo ;)

1 osoba to lubi.
  11. druteron

druteron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Otwock
    Jako że od małego kibicuję Juventusowi, to i wybrać inaczej nie mogłem.

12. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    W tym sezonie na arenie międzynarodowej i krajowej nie ma klubu który mógłby równać się z FC Barceloną. Barcelona prowadzona przez Tito Vilanovę bije rekord za rekordem, wczoraj Leo Messi pobił rekord Muellera, strzelił już 86 bramek(!!!) w tym roku kalendarzowym. Mueller strzelił ich tylko '85' - Messi ma jeszcze 4 mecze by swój rekord jeszcze podwyższyć ;) Dlatego nie widzę żadnej innej drużyny która w maju 2013 roku podniesie puchar Ligi Mistrzów na Wembley. Powiem Wam szerze, że oglądam wiele meczy, bo po prostu kocham piłkę nożną - dość często patrzę na takie zespoły Milan, Arsenal, United, City, Bayern, Borussia i tak dalej, ale widać dużą przepaść techniczną między piłkarzami Dumy Katalonii a przykładowo takim United czy Arsenalem - w chwili obecnej nikt nie gra tak jak Barcelona.

Cóż, a jeśli jakimś cudem nie Barcelona, to kto? Typy mam jeszcze dwa - Juventus i Borussia. Te dwa kluby w Lidze Mistrzów pokazały naprawdę wiele, Junvetus z taką łatwością ośmieszył Chelsea, a Borussia ... Borussia w tym sezonie to klasa sama w sobie. Przed tegoroczną Ligą Mistrzów mało kto się nimi interesował, a teraz ? Nie bez powodu, ten zespół walczy całym sercem z przeciwnikiem, nikogo się nie boi, mimo że są 'teoretycznie' gorsi. To ten zespół który na niezwykle trudnym terenie, w Madrycie, remisuje z 'wielkim' Realem, walcząc nim jak równy z równym, nie stawiając autobusu jak Chelsea przykładowo. To ten zespół który ośmiesza Manchester City - mówcie co chcecie, ale w tym sezonie Borussia jest wielka!

13. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Duże pieniądze, trochę szczęścia, wielkie gwiazdy....stawiam na PSG:)

14. kamileqPL

kamileqPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    Chelsea odpadła to niech Real wygra :)

Chociaż BVB może być czarnym koniem i też nie wiadomo jak sobie poradzi PSG z lepszymi rywalami, bo to co mieli w grupie to śmiech na sali :D

15. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    PSG... Jak by się zastanowić mają szanse. przypomnijmy sobie jak PSG grało z Barcą bodajże w sierpniu w meczu pre-sezonowym, wynik meczu to 2:2 i dopiero rzuty karne rostrzygnęły zwycięstwo Barcy. Jednak nie uważam aby taka drużyna jak PSG mogła zrobić wiele w LM.
    Która drużyna jeszcze jest wstanie zagrozić Barcy zwycięstwo w tego rocznej Champions League ? Hmm... Real Madryt, który w tym sezonie nie daję z siebie 100% i grają dużo poniżej oczekiwań... Ich zwycięstwa są bardzo niskie (często wygrywają tylko 1 bramką)
    Nie zapominajmy oczywiście o Manchesterze United, który tez potrafi pokazać dobrą piłkę.

Ale trzeba mieć dużo szczęścia i bardzo dobrą taktykę aby ograć ''Dumę Katalonii''...
    Krótkie podania, usypianie przeciwnika, długie rozgrywanie... Nagle jedno prostopadłe zagranie i już mamy sam na sam z bramkarzem, a gdy w takiej sytuacji jest Leo Messi w 96% kończy się to bramką... Więc ja stawiam na Barcę !

16. TheDarkKnight

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    @K0TAKU
    Skoro ty porównujesz mecze ligowe do meczy Ligi Mistrzów to dziękujemy już panu... Liga Mistrzów to nie liga rodzima, tu może wygrać każdy. Oczywiście w 99% nie wygra taki Cluj ale Barca przejechała się z Chelsea ostatnio, w tym sezonie też sie mogą potknąć, może już nawet w 1/8?
    Premier League a Liga BBVA... to jest temat rzeka. Co z tego że Messi bije rekordy w lidze hiszpańskiej, gdzie 3 obrońców otacza Messiego, ten podaje do Xaviego, 'mały' szybko odbiega od obrońców, Xavi piłka do Messiego i jest sam na sam... Haha, prosze cie... Fakt, Messi jest świetnym zawodnikiem, ma 'to coś' ale wyobraź sobie sytuacje gdzie Barcelona jest nagle przeniesiona do Premier League. Czy Messi przedryblowałby dwóch łysych dryblasów z takiego Sunderlandu czy Wolverhampton? Piłka może by jeszcze przeszła, Messi raczej by już leżał na ziemi i rozkładał ręce... Technika to pojęcie względne, poza tym każdy team ma swój zły dzień. Barca ma dobry technicznie skład ale rozwalają mnie te komentarze - "nie ma lepszych". To się równoważy z lekceważeniem innych przeciwników. Mam nadzieje że odpadną w 1/8 z CFR Cluj, może wtedy wam sie oczka otworzą...

Troling hard, arent u?

1 osoba to lubi.
  17. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Masz racje mroczny rycerzu, Barcelona jest świetna tylko w La Liga, a gdyby nie daj Boże grała w twardym dla zapaśników Premiership przy dobrej formie kończyłaby na środku tabeli...

Przypominam końcówkę maja 2011 roku, gdy jakoś 'mały' przedryblował tych zapaśników z United. Przypominam maj 2009 - Boże? Czyżby te Barcelońskie karły przedryblowały tych angielskich twardzieli z United?! Udało się, hura! Ach tak, wspominasz o Chelsea Londyn... Hipokryzja kogoś tu zżera, bo wiesz doskonale jaki to był mecz ;) A zresztą - co ja będę dyskutował z największym znawcą La Ligi, Serie A, Premiership i Ligi Madagaskarskiej!

Powinniśmy się cieszyć, że żyjemy w erze Messiego, i możemy oglądać piłkarza o niesamowitych umiejętnościach, który już jest w ścisłej, światowej czołówce piłkarzy - tam gdzie Maradona czy Pele. No ale zapomniałem - on potrafi omijać tylko pachołków z La Liga, a gdy staną naprzeciwko te łyse dryblasy z Sunderlandu - Jezu, strach się bać!

- nie odpadną, jeszcze nie, bo w maju trzeba coś załatwić na Wembley ;)

18. TheDarkKnight

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    @K0TAKU
    Tak, Barcelona wygrała finał Ligi Mistrzów. Ja jakoś moge sie do tego przyznać ale za to ty chyba nie pamiętasz jak Barcelona w 2008 roku w fazie grupowej przegrała z United po pięknej bramce Scholesa. No fakt faktem, musze Ci wybaczyć bo pewnie nie kibicowałeś jeszcze wtedy Barcelonie (jak 85% polskich 'fanów' wielkiej Barcelony).

"Powinniśmy się cieszyć, że żyjemy w erze Messiego, i możemy oglądać piłkarza o niesamowitych umiejętnościach, który już jest w ścisłej, światowej czołówce piłkarzy - tam gdzie Maradona czy Pele."
    Ohh, jakże ja jestem uradowany! Przecież wszyscy Messiego muszą uwielbiać. Hipokryzja? Dont think so. Po odpadnięciu z LM w zeszłym roku z rąk Chelsea widze że po prostu MUSISZ potrollować w necie żeby sie dowartościować.
    Co do obrońców Sunderlandu - podałem tylko przykład. Widze że masz kompleks ligi angielskiej przez Chelsea - rozumiem. Po prostu pogódź sie z tym, że liga BBVA to liga w której o tytuł walczą 2 (słownie - DWIE) drużyny, które na koniec sezonu mają po 110 pkt i 30 pkt przewagi (conajmniej) nad resztą. Jest sie gdzie i kiedy ogrywać, wygrane po 5:0 potem troche dają. W Premier League można przegrać z takim West Hamem. No ale skąd to możesz wiedzieć, przecież Barcelona to mistrzowie techniki, reszta to szara masa która ledwo co potrafi kopać w piłkę.
    Jak wspomniałem, życze z całego serca żeby Barca odpadła z jakimś 'śmiesznym, nie-technicznym' klubem. Wtedy zapraszam do rozmowy i możesz trollować ile chcesz.

1 osoba to lubi.
  19. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    No cóż ekspercie, nie wiem skąd masz informacje odkąd kibicuje Barcelonie, ale niestety - nie zgadłeś. Niestety, kibicuje 'trochę' dłużej. Niestety, nie zaliczam się do 85 % - pogrążyłeś się.

Nie masz Messiego drogi Mroczny Rycerzu uwielbiać - ale umiejętności chyba on ma, i to trzeba przyznać, a mówiąc że Leo potrafi grać tylko w Barcelonie - pogrążasz się jeszcze bardziej. Cholera, nawet na realmadrid.pl przyznali, że Messi to piłkarski geniusz, i że drugiego takiego zbyt prędko nie będzie - a jak na realmadrid.pl to przyznali, to wiedz że coś się dzieje.

Nie trolluje Bartku, wyrażam swoją opinie - chcesz zobaczyć trolling? Kwejk.pl, jakakolwiek piłkarska wstawka

No widzisz - znowu nie trafiłeś - La Liga to nie tylko Barcelona i Real . Betis, Malaga, Atletico, Valencia, Sevilla? Dlaczego usilnie pragniesz zabierać głos w tematach, o których nie masz zielonego pojęcia?

Jeżeli odpadnie, pewnie Ci ulży, będziesz z siebie zadowolony. Nie mniej, takim luźnym akcentem na koniec, dobrze że Barcelona w LM nie trafiła na grupę śmierci na której składałaby się Benfica, FC Basel oraz Otełucz Gałacz - może zajęli by trzecie miejsce...

Cóż - na tym zakończymy, bo nikt dalszego sporu nie chce.

20. mustangx

mustangx Banned

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Odp: Liga Mistrzów - Wasi tegoroczni faworyci

ja dodambze Liga Hiszpanska to jedna z.najnudniejszych lig, gdzie wszystko na starcie wiadomo albo Real albo barca . Liga Angielska mmm to jest cos, najlepsza liga jak dla mnie , liczy sie tu prawie kazdy West Ham, Arsenal, Chelsea, United , $ity, Aston, Everton itd. , nie mozna jej porownac do zadnej ligi, tutaj nie ma placzu, tu sie walczy o kazda pilke, chetnie zobaczylbym takiego messiego po kilku meczach .

Wysyłane z mojego GT-S5660 za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  21. TheDarkKnight

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    @K0TAKU najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że to ty się uważasz za wielkiego eksperta, nie ja... ja pisze co widze z moich obserwacji, ty za to powinieneś złożyć prośbę o przyjęcie do studia w nSport, poziom wiedzy na ich poziomie... kończe tą wojenke bo i tak wychodzi na to że Barcelona to mistrzowie, Messi to geniusz, blah blah... Z niektórymi 'kibicami' Barcelony po prostu sie nie da rozmawiać.

P.S. 'pogrążam się'? poczytaj Twoje posty, dopiero zbladniesz...

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum