1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Liga w Dirt 3

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Daniello09, Kwiecień 14, 2011.

1. Daniello09

Daniello09 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Witam.
    Na miesiąc przed premierą najnowszego Dirta powstała inicjatywa powstania ligi.
    Jak wszyscy wiemy Dirt 3 będzie miał przebogaty tryb multi ( WRC, Rallycross, wyścigi nocne, zimowe, facebook i youtube itd.) a to trzeba wykorzystać :D
    Liga oficjalnie ruszy w połowie czerwca, ale zaraz po premierze gry będziemy przeprowadzać różne testy, co jest fajne, co nie, jakie konkurencje wpisać do kalendarza mistrzostw by był on bardzo urozmaicony, ciekawy.
    Dlaczego już dzisiaj was o tym informuję? Chcę stworzyć największą ligę Dirt'a 3 w Polsce. Najmocniejszą, zrzeszającą największą liczbę graczy no i oczywiście profesjonalną.
    Oczywiście teraz ciężko mi powiedzieć cokolwiek jak miałaby ona funkcjonować, ale na tą chwilę mogę powiedzieć, że na 90% I sezon będzie z nagrodami dla zwycięzców.
    Jako forum mamy olbrzymie doświadczenie w organizowaniu i prowadzeniu różnych lig, od F1 do Kinect Sports.
    Chętnych proszę o pozostawienie nr. gg, gamertagów. Będziecie na bieżąco informowani o postępach w organizacji ligi.
    Liga będzie organizowana oczywiście na stronie forum "Robert szybkiego powrotu do zdrowia..... " • Strona główna.

Wczytywanie...

Poleć forum