1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lightning we wdziankach Aeris, Yuny i Clouda

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Grudzień 17, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Przebieranek Lightning ciąg dalszy. Tym razem zanurzamy się w nostalgicznych klimatach, bo Square Enix postanowiło odziać "Błyskawicę" w mundur Clouda oraz sukienki Aeris i Yuny. Nie zapomniano również o charakterystycznym orężu rzeczonych bohaterów.

Jeśli liczycie na pobawienie się zdolnościami Clouda, Aeris i Yuny w Lightning Returns to trzeba najpierw przełknąć łyżkę dziegciu. Okazuje się bowiem, że rzeczone kostiumy (zapewniające unikalne ataki i zdolności) są dostępne wyłącznie jako oddzielne DLC, za które trzeba oczywiście zapłacić. Paczka trzech kostiumów kosztuje w Japonii 1000 jenów.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Też nie wiem po co takie coś, mogli by odnowić Final fantasy 7. Po demie tej gry stwierdzam ,że dużo się tam nie zmieniło może przy 15 będzie to grywalne do końca gry.
    Edit dodatkowo co zauważyłem ,że Lightning w stroju aeris wygląda jak transwestyta.

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Ja bym tam z chęcią zagrał w FF VII i VIII w full HD z całkiem nowymi teksturami. Najwięcej tygodni spędziłem chyba przy FF VIII i nie żałuję ani jednego dnia :)

Hehe jakby była wersja NTSC z nap AN to pewnie ktoś by się już zainteresował tym DLC :)

Wczytywanie...

Poleć forum