1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Likwidacja XBL na profilu

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez majsan, Luty 22, 2009.

1. majsan

majsan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam takie pytanie, czy jesli raz zarejestrowalem jakis profil gracza na XBL do da sie z niego teraz jakos wyjsc?
    Chodzi mi o to ze jak nie bylem w XBL to moglem zmieniac nazwy profilu, obrazek itp. a przez XBL nie moge. Nie gram w nic onlina a nie uzywam XBL, podlaczylem sie jednorazowo zeby sprawdzic jak to wyglada. Zeby podlaczyc Xboxa do neta musze go przestawiac co jes uciazliwe. Dlatego bym chcial odlaczyc poprostu dany profil od XBL, jest taka mozliwosc?

2. Lotnik421 Xbox One

3. jasiulu

jasiulu Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Tak, to znaczy nie za bardzo cie kumam; chodzi ci o to żeby usunąć profil czy żeby usunąć to że to jest profil Xbox live? Bo jeśli masz tam jakieś save'y (na profilu z live)to ja ci nie pomogę, a jeśli chcesz usunąć profil to czytaj dalej:
    1.Ustawienia systemu
    2.Pamięć
    3.wybierasz swój dysk lub kartę
    4.Profile gracza
    5.wybierasz profil który chcesz usunąć
    6.Usuń
    koniec.

A jeśli chcesz usunąć aktualizację Xbox live to:
    1.Ustawienia systemu
    2.Pamięć
    3.zaznaczasz swoje coś tam co masz i naciskasz Y
    4.Usuń aktualizacje Xbox live (czy jakoś tak, ja to robiłem wczoraj więc nie pamiętam)

Wczytywanie...

Poleć forum