1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Limbo- opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Aras64, Lipiec 21, 2010.

1. Aras64

Aras64 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałcz
    Od 15.00 dostępna, kosztuje 1200 mp i waży 111 mb (mało).
    Pograłem trochę i mam mieszane uczucia. W oczy rzuca się czas rozgrywki, po 1,5 godz mam połowę (wszystkich misji 24) ale poziom trudności wzrasta więc może wyjdą jakieś 4 godz gry (z DeathSpank za tą samą cenę da się wycisnąć 15 godzin).
    Piękna grafika, animacje i fizyka z prawdziwego zdarzenia. Całość zionie klimatem, jest mroczna ale nie straszna. Dźwięk miażdży, warto zagrać na dobrych głośnikach (wbudowane w telewizor to za mało) albo na słuchawkach. Skierowana raczej do dojrzałego gracza, wyobraźcie cobie kilkuletniego chłopca który się powiesił (i tak co 5 metrów). Jak przejdę do końca to wystawię ocenę, jeśli chcesz coś kupić z "Arcade" to polecam na razie coś innego bo jakoś mnie nie powaliła.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Abaddone`

Abaddone` Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krk
    1200 to duzo i drogo. lepiej czekac na pirata ;)

4. silbermond

silbermond Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    właśnie tu chodzi o TEN klimat niespotykany jak dotąd w końcu tytułowe Limbo to jest miejsce gdzie idą nie ochrzczone dusze dzieci nawiązując jeszcze do klimatu ogromny plus jest to ze w grze nie uświadczymy żadnej muzyki co bardzo wplywa na plus klimatu moja opinia jest taka, gra jest GENIALNA i polecam ja w sumie każdemu kto lubi surrealistyczne klimaty i platformowi w najlepszym stylu

5. Aras64

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałcz
    Muzyka jest, a Limbo to chyba imię chłopca w tym przypadku. Pirata nie będzie, to jest Arcade.
    Przeszedłem już 9/10 gry i klimat się drastycznie zmienił. Tylko na początku latamy sobie po mrocznym lesie, za to elementy logiczne i platformowe na bardzo wysokim poziomie, kilka razy zatrzymałem się na jednej zagadce ponad 30 min.

6. SNR

SNR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubelszczyzna
    arcade także ukazują się do ściągnięcia...

7. mataman

mataman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Tak tylko na normalnej konsoli tego nie odpalisz.

Gra jest genialna, klimat aż wylewa się z ekranu.

8. Gruchi

Gruchi Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ale stanowczo za droga tak samo jak w przypadku trialsa HD

9. Jacekxbox360

Jacekxbox360 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wczoraj zagrałem w Demo i naprawdę grało się świetnie ,tylko nie wiadomo jakie zagdki są dalej ,bo np. Trials HD dla mnie jest nie do przejścia na extreme i odechciewa sie po kilkunastu próbach na jednej przeszkodzie i wole już Shadow complex lub BF1943 ,niewiadomo jak z Limbo ,bo widać ambitna gra i czy będą jakieś DLC jak np.Trials HD

10. Gruchi

Gruchi Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ja wlasnie zastanawiam sie nad zakupem limbo albo bf 1943 i nie wiem z czego bedzie wiekszy pozytek :D ale chyba wybiore jednak bf'a

11. Jacekxbox360

Jacekxbox360 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    kup BF1943 ,to multiplayer, więc gra jeszcze długo pożyje.

12. Aras64

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałcz
    @Gruchi- BF to nieśmiertelna gierka multi- nic poza tym, a Limbo mimo, że ma wady (przejdziesz go raz więcej się po prostu nie chce) to jest to pewnego rodzaju przeżycie. Zapamiętasz go na długo i będziesz miło wspominał- to tylko 50zł ;-)

13. Gruchi

Gruchi Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    zdecydowalem sie na bf'a i musze przyznac ze bylo warto kazdy powinien miec tego arcade'a a limbo tez kupie ;p bo demko mi podeszlo :)

14. Xborix

Xborix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Ja się zastanawiam nad Trialsem HD albo Limbo tylko moje zdanie jest takie że Limbo jest zbyt drogie jak na grę na jedną noc ze słuchawkami ;) bo klimacik jest...

15. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    Ja również się zastanawiałem nad kilkoma grami Arcade i wybrałem właśnie Limbo, na początku jakoś żałowałem, że wydałem na tą grę 1200mp, lecz po dłuższej rozgrywce gra zaczyna się podobać. Są w niej również nagrody dla avatara :D

16. SeezSQ

SeezSQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Silesia
    To jak z tym Limbo ? przypaliłem się po demie... Graliście kiedyś w another world z chyba 1991 roku? przypomniały mi się stare czasy ;]

17. Mariano86

Mariano86 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdańsk
    moim zdaniem ta gra nie jest warta swojej ceny.. :/

18. dominik15

dominik15 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    to jak to jest z tym kupowaniem gier i innych rzeczy na xbl ? ja myslalem ze to sie kupuje za te punkty ktore dostajemy za osiagniecia a nie za prawdziwe pieniadze ? nie wiem czy pytanie glupie, ale sie nie logowalem do xbl nigdy...

19. jaqjordan

jaqjordan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Stalowa Wola
    No ale zaraz. Przeciez wyszedl Xbox Triple Pack, w sklad ktorego wchodza: Trials HD, Limbo i Sploasion Man. Gra chodzi jak kazdy pirat :)

Sent from my GT540 using Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum