1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Limbo prezentem Microsoftu dla wczesnych nabywców Xboksa One

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 24, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Xbox One obchodzi pierwsze urodziny. Na tę okazję Microsoft przygotował coś specjalnego, o czym właściciele konsoli dowiedzieli się ze specjalnego komunikatu.

"Dziękujemy, że jesteś wczesnym nabywcą Xboksa One. W ramach obchodów pierwszej rocznicy premiery konsoli, dajemy ci Limbo, gdy gra się ukaże. Bądź czujny, tutaj otrzymasz swój darmowy kod" - komunikaty takiej treści rozsyła Microsoft osobom, które postanowiły rychło zaopatrzyć się w nową platformę giganta z Redmond.

Co ciekawe, wcześniej Limbo w wersji na Xboksa One nie było nawet oficjalnie zapowiedziane. O nowej wersji mówiło się jedynie przez koreańską organizację zajmującą się nadawaniem grom oznaczeń wiekowych. Nie wiadomo także, kiedy produkcja Playdead zawita na konsolę Microsoftu. Wszyscy, którzy chętnie skorzystają z urodzinowego rozdawnictwa - a nie powinno ich zabraknąć, wszak to tytuł oceniony średnio na ok. 90 punktów - muszą się zatem uzbroić w cierpliwość.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Nie chcę zbytnio marudzić ale rly? Indyk z poprzedniej generacji? To wszystko na co stać ms?

4. Sae

Sae Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    70
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    @up
    Pewnie, powinni dać MCC,SO i oczywiście FH2 za free. Gracze na reddicie nie mają z tym problemu i nawet są zadowoleni.
    @down
    Nigdy wszystkim nie dogodzisz. To wiadome, że 80% Polaków objętych promocją nie będzie zadowolone mimo, że dostają coś za nic.

5. RGrandi

RGrandi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    No dobrze ale jednak powinni dać cos lepszego :)

6. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Dzięki Ci microsofcie, wiedziałem że można liczyć na nową grę, o takim prezencie od was marzyłem.

7. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    I ta cisza po twoim sarkazmie :D Popieram, jak już M$ coś daje to mógłby się wysilić i jakąś pełnoprawną gre czy coś :p No ostatecznie mogliby dać nawet tego minecrafta :D

8. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    A z czego mam być zadowolony? Że ms na next gena da mi grę którą kupiłem i przeszedłem na past genie? zadowolony to bym był jakbym nie miał wcześniej konsoli.

Wczytywanie...

Poleć forum