1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Limbo XBOX ONE za darmo

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez rufercik, Czerwiec 13, 2016.

1. rufercik

rufercik Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olkusz
    Witam.

Nie wiem czy dobry dział, mam nadzieję że tak. Na store xbox jest darmowe limbo tzw. Glich przynajmniej ja kupiłem go godz. temu. Widnieje cena gry. Jednak kiedy klikniecie kup teraz i sie zalogujecie na konto cena zmieni się na BEZPŁATNE. Może komuś się przyda. Niedawno był także glich na Fallout 4 Deluxe Ed. jednak jeśli komuś się udało kupić MS usuwa gre z konta i daje 10$ za to, więc sprawdźcie wiadomości, komu się udało. Link do Limbo poniżej nie zwlekajcie jak dają za darmo trzeba brać!;)

https://store.xbox.com/pl-PL/Xbox-One/Games/LIMBO/3cc55383-1ab0-46c9-bd04-0d4bb5921d6a

Komu się uda piszcie.

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
Wczytywanie...

Poleć forum