1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Limit 16GB - dysk zew., instalacja gier

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Arnoldpotato, Maj 26, 2014.

1. Arnoldpotato

Arnoldpotato Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Polska
    Siema.
    Otóż nie mogę zainstalować gry (watch dogs) na dysku zewnetrznym (1tb), ponieważ jest limit 16GB, a że ja już mam zainstalowane gry to mam wolne "tylko" 4GB. Tak naprawdę to mam o wiele więcej wolnej przestrzenie na dysku.
    Wie ktoś jak mogę zainstalować ów grę omijając ten limit?

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. dragon1493

dragon1493 Banned

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Podłączasz dysk pod komputer, zaznaczasz w opcjach folderów "pokaż ukryte pliki" otwierasz folder x360, kopiujesz pliki do nowego folderu, opisz sobie go nazwa gry ktora masz aktualnie zainstalowana i wkopiuj tam pliki z ukrytego folderu x360 bys potem mogl sobie zamieniac te gry, nie nadpisujac plikow.

Jak juz zrobisz kopie plikow to na xboxie, dajesz dostosuj i robisz kolejne 16gb wolnego, jak nie bedzie sie dac to skasuj gre i zainstaluj nowa, kopie plikow juz masz zrobiona na dysku zew.

Moglem cos zle napisac bo nigdy tego nie robilem ale na spryciarzach czy yt widzialem taki oto poradnik, jak koles sobie wgrywal gry na dysk taka metoda. Jedyny minus to taki ze jak chcesz zagrac w poprzednia gre to musisz znowu wszystko kopiowac, a stara gre przenosic w ukryty folder x360

1 osoba to lubi.
  4. grochu41

grochu41 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Czerwona Woda
    Limit nie został czasem zwiększony do 32gb?

5. yago13

yago13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    chyba tak bo ostatnino dostosowałem dysk i miałem wolne 21 giga i tyle mi przydzieliło aż się ździwiłem

Przekaz myśli

6. Arnoldpotato

Arnoldpotato Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Polska
    Wielkie dzięki.
    Ten sposób z skopiowaniem plików działa. I maci racje, maks. jest 32GB. Widocznie musiałem mieć więcej gier zainstalowanych.

Dzięki !

Wczytywanie...

Poleć forum