Limitowana edycja Operation Flashpoint: Dragon Rising może uratować Ci życie

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
No dobrze, nie jest to może pierwszy hełm dołączany do gry (ten z Halo 3 wyglądał naprawdę kosmicznie), ale bonus z edycji limitowanej Operation Flashpoint: Dragon Rising wydaje się dobrym uzupełnieniem noktowizora z najdroższego wydania Modern Warfare 2. Problem jest jeden - wersja z hełmem (i bonem na nieśmiertelnik) będzie sprzedawana jedynie z pecetową edycją gry Codemasters (w polskiej wersji językowej). Z drugiej strony patrząc, będzie ona kosztowała jedynie 199zł, co dla konsolowców byłoby wymarzoną ceną za rozmaite, "wzbogacone" zestawy. Trochę boję się o to, jak za kilka lat będzie wyglądał typowy "pokój gracza"...



Limitowana edycja Operation Flashpoint: Dragon Rising może uratować Ci życie
 

babel77

Użytkownik
Użytkownik
ciekawe co będzie do edycji kolekcjonerskiej Iła 2 Szturmownika:)
 

witek666

Użytkownik
Użytkownik
Może dadzą śmigło do Iła 2 Szturmownika
 

grzesiek34232

Użytkownik
Użytkownik
Dadzą cały kokpit z działającymi przyrządami i wibracjami :)
 

mat01

Użytkownik
Użytkownik
Powoli staje sie to przegieciem. Na cholere komu taka rzecz?!
 

yaqub

Banned
Użytkownik
Przyanjmiej będze można bezpiecznie pograć :).
 

AnarchyMen

Użytkownik
Użytkownik
fajny ten hełm :D niedługo będą dodawać pistolety na kulki .
 

Kuzarek

Użytkownik
Użytkownik
Poczekajmy jeszcze rok a gra będzie "dodatkiem" do gry:p
 

witek666

Użytkownik
Użytkownik
Nie długo to do FIFY dadzą bramkę żeby sobie złożyć aluminiową do NFS dadzą drzwi od BMW, do PES dodadzą pompowanego sędziego żeby na nim się powyzywać za jego dokładność fauli w 16 ( PES 09) , do simsów dadzą dom dla rodziny 4 osobowej ,itp. Fajne te gadżety tylko żeby to tyle nie kosztowało fajnie mieć pamiątki po grze ale z drugiej strony czy to nam potrzebne. Na początku radocha a może za jakiś czas to sprzedamy lub się nam to rozwali. Choć każdy ma prawo do opinii tak samo każdy ma wybór kupić kolekcjonerska edycje czy nie. Ja na przykład wolał bym żeby zamiast edycji kolekcjonerskich były tańsze jeszcze trochę gry. To takie moje własne zdanie. pozdrawiam fanów Xboxa
 

AnarchyMen

Użytkownik
Użytkownik
sprzedamy albo będzie się kurzyło na szafce :D
 

KrzQ

Użytkownik
Użytkownik
heh zamiast tego hełmu to kask piwny powinni dać!! lepiej by się grało bo nie trzeba było by sięgać ręką po piwo:D:D nie no naprawdę przeginają z tymi dodatkami
 

hawkes

Banned
Użytkownik
Nie długo to do FIFY dadzą bramkę żeby sobie złożyć aluminiową do NFS dadzą drzwi od BMW, do PES dodadzą pompowanego sędziego żeby na nim się powyzywać za jego dokładność fauli w 16 ( PES 09) , do simsów dadzą dom dla rodziny 4 osobowej ,itp. Fajne te gadżety tylko żeby to tyle nie kosztowało fajnie mieć pamiątki po grze ale z drugiej strony czy to nam potrzebne. Na początku radocha a może za jakiś czas to sprzedamy lub się nam to rozwali. Choć każdy ma prawo do opinii tak samo każdy ma wybór kupić kolekcjonerska edycje czy nie. Ja na przykład wolał bym żeby zamiast edycji kolekcjonerskich były tańsze jeszcze trochę gry. To takie moje własne zdanie. pozdrawiam fanów Xboxa
Nikt nie namawia byś kupował edycje kolekcjonerskie, przecież do normalnych edycji kasków nie dodają, edycje kolekcjonerskie także zwykłych wydań na pewno nie wyprą, więc nie rozumiem po co twój sarkazm. Nie podoba Ci się kask/dodatki/cena edycji kolekcjonerskiej? To kup zwykłą i daj się cieszyć ludziom którzy lubią takie rzeczy.

Swoją drogą to takie cacko na głowę i już trudniej załapać headshota, z jedną kulkę taki hełm może by wychwycił :D (oczywiście zależy od kalibru, broni, dystansu itp.) .
 

Kuzarek

Użytkownik
Użytkownik
A ja mam pomysł. proponujcie co można zrobić z takimi dodatkami jak ten hełm, noktowizor do modern warfare czy inne gadzety z innych gier.

np. z takim hełmem można iść na wojenkę :D (ASG)
 

AnarchyMen

Użytkownik
Użytkownik
postawić na szafkę niby się kurzy ale ładnie wygląda :D
 

synek03

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A ja mam pomysł. proponujcie co można zrobić z takimi dodatkami jak ten hełm, noktowizor do modern warfare czy inne gadzety z innych gier.

np. z takim hełmem można iść na wojenkę :D (ASG)
na asg moze i tak ale chociaz w plastikowym hełmie? prawdziwy hełm troche waży a wątpie żeby był prawdziwy :p

wg mnie to może mieć zastosowanie jako nocnik dla dzieci :DD
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
fajny ten hełm :D niedługo będą dodawać pistolety na kulki .
o jakby jakaś gra dawała asg (replika karabinu na kulki z farbą) full metal za 200 zł schodziło by jak ciepłe bułeczki.
 
S

sebool12

Guest
A mi się ten hełm podoba, może mniej efektywniejszy od MW2, ale hełm jest bardziej klasyczny i "może uratować ci życie" .
 

babel77

Użytkownik
Użytkownik
A mi się ten hełm podoba, może mniej efektywniejszy od MW2, ale hełm jest bardziej klasyczny i "może uratować ci życie" .
i można na niego założyć noktowizor z MW2
 

hawkes

Banned
Użytkownik
Przy okazji, mam u siebie autentyczny hełm (replika takiego z II Wojny, ale odwzorowana we wszystkich szczegółach, razem z wagą i materiałem) i muszę przyznać że takie coś trochę głowę obciąża. I takie oberwanie kamyczkiem w hełm może trochę w głowie poszumieć ^^.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom