link.jqe360.com problem

Barkaley

Użytkownik
Użytkownik
Witam
czy ktoś z was ma też problem z rejestracją na link.jqe360.com niby po uzupełnieniu formularza wyskakuje ze rejestracja zakończona ale nie dostaję żadnego mejla z linkiem potwierdzającym ani nie mogę się zalogować próbowałem już na kilku mejlach (onet.pl, gmail) i nic.
 

dadas123456789

Użytkownik
Użytkownik
a w spamie patrzyles? często aktywacje lubią tam wędrować
 

Barkaley

Użytkownik
Użytkownik
Nie w spamie nie ma w żadnej skrzynce

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2
 

ktosiekpl

Świeżak
Świeżak
To może masz na Gmail-u, ja też do tej pory czekam na maila. Załóż konto podając innego maila. Ja tak miałem i przyszedł w ciągu 5 minut.
 

KrZyChUelk

Banned
Użytkownik
Ja właśnie się rejestrowałem u na mojej poczcie (o2) mail był w spamie.
 

Don Vasyl PL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Co wpisujecie w security password? ja wpisuje JQE360 i wyskakuje błąd 'invalid security password'...
 

Barkaley

Użytkownik
Użytkownik
FSD

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2
 

nemo7

Użytkownik
Użytkownik
też tak u mnie było, po wpisaniu FSD zakończyło rejestracje , teraz czekam na meil na onet, mam nadzieje ze dojdzie.
 

Barkaley

Użytkownik
Użytkownik
Zrób sobie konto na o2 bo mi po 2 tygodniach na pocztę Onet i Gmail nie przyszło potwierdzenie a na o2 przyszło obrazu

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2
 

Adamo169

Użytkownik
Użytkownik
Ja zalogowałem się wczoraj na stronie ale niestety nie otrzymałem maila zwrotnego mój mail jest na Gmail zrobiłem na o2 ale pisze że mail jest niewłaściwy na wp też nie idzie jakieś pomysły podając na konsoli dane do logowanie jest failed nie wiem co jest nie ma gdzie do suportu napisać co z informacją zwrotną
 

Barkaley

Użytkownik
Użytkownik
Zrób sobie nowe konto na o2 na 100% powinno działać

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2
 

Adamo169

Użytkownik
Użytkownik
Zrób sobie nowe konto na o2 na 100% powinno działać

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2
właśnie o to chodzi że założyłem sobie nowego maila na o2.pl a w trakcie podawania go na stronie pisze Valid email please.. więc nie wiem co mam zrobić
 

Seavolv

Użytkownik
Użytkownik
Ja zalogowałem się wczoraj na stronie ale niestety nie otrzymałem maila zwrotnego mój mail jest na Gmail zrobiłem na o2 ale pisze że mail jest niewłaściwy na wp też nie idzie jakieś pomysły podając na konsoli dane do logowanie jest failed nie wiem co jest nie ma gdzie do suportu napisać co z informacją zwrotną
Nie wpadło czasem do spamu?

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2
 

Adamo169

Użytkownik
Użytkownik
Co za lipa ile można czekać na maila zwrotnego ani się zalogować ani się z kimś porozumieć co z mailem zwrotny po co robią taki kłopot nie rozumiem
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Co za lipa ile można czekać na maila zwrotnego ani się zalogować ani się z kimś porozumieć co z mailem zwrotny po co robią taki kłopot nie rozumiem
Spróbuj tak:
Zarejestruj się tu: covers.jqe360.com | Xbox 360 Covers Database
później zaloguj tu: link.jqe360.com | Xbox 360 System Link community
 

matiserek

Świeżak
Świeżak
Mi natychmiast przyszło na konto WP.pl, może do Spamu trafiło?
 

Adamo169

Użytkownik
Użytkownik
udało się zalogować na wp ale musiałem podać inny login bo wychodzi że tamten stary jest zajęty teraz oby to skonfigurować
 

Polluks

Użytkownik
Użytkownik
Witam!
Co się dzieje, jeśli założyłem konto na jqe360, dostałem maila zwrotnego. Potwierdziłem rejestrację i mogę się zalogować na stronie.
Niestety kiedy podaję login i hasło w plugin na iXie, nie może się zalogować i podaje info że login lub hasło jest błędne!
Hm...
 

Do góry Bottom