1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Link problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Pingu, Październik 21, 2013.

1. Pingu

Pingu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Chcę sobie pograć w trybie multiplayer na RGH, wydaje mi się, że poprawnie skonfigurowałem linka. Mam odblokowane porty na routerze, jednak podczas testu pluginu we FSD wyrzuca mi błąd przy protokole UDP. Podejrzewam, że nie jest dobrze, ponieważ jak włączę sobie jakąś grę obsługującą system link, np Call of duty Modern in warfare 2, nacisnę przycisk guide, wybiorę opcje link to w zakładce lobby nie widzę żadnych opcji, natomiast w zakładce game room czasami są jacyś gracze.

Dodaję screeny, może pomogą w znalezieniu przyczyny mojego problemu : )

1. Ustawienia pluginu [​IMG]
    2. Test pluginu [​IMG]
    3. Lobby w grze [​IMG]
    4. Game room w grze [​IMG]
    5. Przekierowane porty w routerze

@edit
    Przepraszam za jakość ostatniego zdjęcia. Dane, które tam widnieją to port wewnętrzny 3071, port zewnętrzny 3071 dla TCP i UDP oraz to samo dla portu 3072 ; )

Proszę o pomoc i pozdrawiam : )

PS: mój internet to neostrada 10 mb/s wiem, że przy RGH nie ma to większego znaczenia z jakiej sieci mam internet.

Wczytywanie...

Poleć forum