1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Linkin Park Guitar Hero 5

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Slawekkkk89, Kwiecień 19, 2010.

1. Slawekkkk89

Slawekkkk89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    Witam, czy nie wie ktoś dlaczego nie można pobrać piosenek linkin park do guitar hero?? mam konto gold i punkty ms ale piosenek LP nie ma na liście do ściągnięcia, wie ktoś dlaczego tak jest?? i czy jest szansa że uda mi się je gdzieś znaleźć??
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. swiniolak

swiniolak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    a tak w ogole to do gh 5 wychodzily dodatkowe kawalki z Linkin Park ? ja sobie nie przypominam tego, ale moge byc w bledzie. Najlepiej jest odpalic gre i wejsc w sklep z piosenkami juz z poziomu gry, tam beda wszystkie dostepne do sciagniecia kawalki do gh 5, world tour, band hero.

4. Slawekkkk89

Slawekkkk89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    są na Wikipedii wszystko jest wypisane, wszedłem z poziomu gry i nie ma:/

5. swiniolak

swiniolak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja nie wiem jak to jest, ja choc uwielbiam cala serie guitar hero i jestem na biezaco to nie slyszalem o zadnych dodatkach linkin parku do gh ale moglo mi umsknac. Mozesz jeszcze sprobowac pobrac w konsoli taki "program" (podobne do Halo Waypoint) o nazwie Guitar Hero Vip Pass gdzie sa wszystkie dostepne piosenki (zazwyczaj) do pobrania do Guitar Hero, lub jeszcze jedna opcja ze strony xbox.com logujac sie uzywajac danych ktore wpisales przy zakladaniu konta na XBL i wtedy przeszukac Marketplace z poziomu komputera. Czesto w ten sposob mozna znalezc pliki niedostepne z poziomu dasha konsoli, a jesli bys znalazl to wtedy przez stronke mozesz zakupic te dodatki, dodac je do listy pobierania i po kolejnym uruchomieniu konsoli na live zaczna ci sie pobierac dodane do listy pliki. Jesli tak tego nie znajdziesz to zapewne znaczy, ze albo nigdy nie bylo takich dodatkow, albo byly i zostaly usuniete z serwerow ms. pzdr

Wczytywanie...

Poleć forum