1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

linkowanie gamertaga

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez rapidman, Listopad 11, 2009.

1. rapidman

rapidman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam mam problem z polaczeniem konta ea z gamertagiem otoz zakladajac konto na live wpisalem sobie kiedys byle jaki emial jakies literki no i teraz [po dluzszym okresie czasu postanowailem zarejestrwac gry na ea.com ale by zarejestrowac potrzebne jest prawidlowe przypisanie gamertaga do konta ea.

Jak robie nowe konto w ea i chce przypisac moj gamertag to pisze ze juz jest zajety (najprawdopodobniej sam sie przypisal do tego byle jakiego maila co zmyslilem)

wiec wszedlem na xboxa i po zmienialem maila na prawdziwy moj ale nadal pisze ze jest gamertag zajety

nie wiecie czy da rade jakos przypisac tego gamertaga do mojego maila prawdziwego

[ ten mail bylejaki jakies literki powpisywalem to woogole okazalo sie ze byl zajety w gmailu ktos mial majla typu sdgsdfgdfghdfhs@gmail.com
    teraz nie pamietm jaki to byl mail bo dosyc dawno go zmienialem]

nie wiem czy ktos wie o co chodzi ale smiszna sprawa z tym ;/

Wczytywanie...

Poleć forum