1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Linux na kosoli

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Zdzislaw, Lipiec 7, 2010.

1. Zdzislaw

Zdzislaw Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, jestem zielony w temaci edlatego pytam sie bardziej obeznanych kolegow :)

zamierzam kupic konsole od kumpla konsola ma jakis rok z czgo 10 miesiecy lezy w szfie,

mam dwa pytania czy da sie jakos ja przerobic abym mogl zainstalowac na niej linuxa? jezeli tak to czy wszystko bedzie dzialalo ok??

czy mozna go na stale zainstalowac na hdd (jest chyba 40 GB) czy moge dopiac jakis kolejny dys?k

aha czy po instalacji linuxa bede mogl nadal grac w gierki sciagane z sieci??

nie chodzi i XB live, wiem ze do grania w sciagane gry trzeba przerobic naped.

Z gory dzięki za odpowiedz :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. SOVEk

SOVEk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zielona Góra
    Odpowiedź będzie krótka: Niestety, nie da się zainstalować Linuxa na X'ie. Taka opcja istnieje w PS3. :)

4. aerO^

aerO^ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Da się , potrzebujesz chipa inFectus czy jakoś tak , trudno dostępny w Polsce , ale widziałem , do kupienia za ogromne sumy , a PS3 już nie obsługuje linuxa panowie , no chyba , że moja FAT z softem 3.15(MAX) jeszcze obsługuje czekając na zbawienie pirackie.

5. Zdzislaw

Zdzislaw Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czytalem cos ze podobno sie da trzeba jakas przejsciowke miec i urzyc jakie scisle okreslonej wersji gry ale za bardzo nie wiem o co chodzi .

dzieki za odpowiedz, czekam moze ktos napisze cos wiecej, o tym ze na PS# mozena to wiem ale niestety ps3 slim juz na to nbie pozwala ;/ no i ps3 nie dfa sie przerobic jak narazie

6. aerO^

aerO^ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie mam pojęcia jak z tym Infectusem jest , ale wiem , że to dużo roboty i myślę , że się po prostu nie opłaca. Ogólnie trzeba mieć jakieś doświadczenie w tym.

7. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    linux na xboxa to xell i da sie zainstalować tylko jeżeli masz odpowiednie CB w NAND, wstępnie możesz sprawdzić wersje DASHa, ale pewność da Ci odczyt pamięci NAND. Co do grania w sieci bez xbox live to oczywiście jest to możliwe przez xlink kai, ale są duże lagi. Do niedawna jeżeli ping w sieci był powyżej 30ms to nie można było grać, ale ostatnio pojawiła się łata i jest możliwe granie przy wyższych pingach.

8. Zdzislaw

Zdzislaw Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jak moge sprawdzic to nand? a i czy w tym Xell'u bedzie mi wszystko normalnie dzialalo?? no i czy jak sciagne gre bede muszial ja wypalac na DVD DL czy moge wrzucic na HDD konsoli

9. boby2pc

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    tutaj jest w miare wszystko dobrze opisane. Xell nie ma takich możliwości jak dystybucje linuxa na PC, ale to jedyny linux. Instalujesz XBRa, który ma w środku Xella (odpalany przyciskiem eject w konsoli) i ma zwykłego dasha 8955 (odpalany przyciskiem power) który jest tak przerobiony że można uruchamiać różne aplikacje nie wydane przez MS. Między innymi możesz uruchmić Xexmenu dzięki któremu możesz przegrać gre z PC przez protokół FTP (programem iso2god) i każda gra się uruchomi bez konieczności nagrywania jej na DVD. Poza tym bedą wszystkie emulatory, alternatywne dashe, GOD (Games of Demand) które normalnie można kupić tylko w xbox live.

10. SoTeR

SoTeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    Z tego co mi wiadomo to ta łata jest tylko dla użytkowników JTAG

11. boby2pc

Polubienia: