1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lionhead Studios nie wiedziało o anulowaniu Fable Legends? „Microsoft jest niszczycielem zespołów

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Marzec 7, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Fable Legends zostało dzisiaj skasowane i prawdopodobnie całe Lionhead Studios zostanie zamknięte. Ta wiadomość jest dla wielu twórców szokująca i z tego powodu na Twitterze możecie zapoznać się z wieloma najróżniejszymi opiniami. Najmocniejsze słowa wypowiedział były producent Fable III.

Fable Legends nie zapowiadało się na największy hit Lionhead Studios, ale deweloperzy małymi krokami próbowali przygotować naprawdę ciekawą produkcję. Można dojść do wniosku, że zespół pogubił się w projektowaniu pozycji, jednak studio w przeciągu całej swojej historii wydało na rynek wiele niezapomnianych przygód.

Właśnie z tego powodu wielu deweloperów oraz dziennikarzy nie potrafi zrozumieć decyzji Microsoftu. Oczywiście Lionhead Studios nie zostało jeszcze zamknięte, jednak wiele na to wskazuje, że jest to tylko kwestia czasu… Twórcy prawdopodobnie jeszcze 7 godzin temu nawet nie wiedzieli, że gra zostanie anulowana. Menadżer do spraw komunikacji jeszcze dzisiaj informował, że ekipa nie zamierza się śpieszyć z tworzeniu tytułu, ponieważ nie chcą rozczarować fanów:

Sytuację na Twitterze postanowił skomentować Daniel Gray – były producent z Lionhead Studios, który pracował przy między innymi Fable III:

Warto jednak zauważyć, że sporo ekip postanowiło pomóc twórcom. Przedstawiciele The Chinese Room, IO Interactive, Avalanche Studios oraz Wargamingu poinformowali na Twitterze, że aktualnie rekrutują pracowników i bardzo chętnie przyjmą do siebie autorów z Lionhead Studios i Press Play.

2. Lotnik421 Xbox One

3. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Albo specjalnie przeciągali grę by doić kasę w tych czasach wszystko jest możliwe lub tak jak pisałem w innym temacie gra nie spełniała oczekiwań

4. jagmar

jagmar Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    159
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    M$ to maszynka do robienia kasy, jakby wszystko szło zgodnie z planem to by nie odpuścili... tak jak @warone@warone napisał - coś musi być na rzeczy...

Ostatnia edycja: Marzec 8, 2016
    warone lubi to.
  5. Samurai

Samurai Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubin
    Grałem we wszystkie części i według mnie seria bardzo udana.Fable:Zapomniane Opowieści było chyba jedną z pierwszych gier RPG w których Twoje czyny w grze tak bardzo cechowały na wygląd postaci i każdy wybór prowadził w stronę "diabelności" bądź "anielstwa" (z zaklęciami włącznie).Uniwersum w tej grze było bardzo fajne, różnorodność misji ogromna od prostych misji w klimacie spokojnym po misje w których demon w ciemnej jaskini przemawia grubym głosem, po czym oślepia Twojego kompana i zaczynaja atakować stwory, na ekranie ciemność i jedyne co ja rozświetla to nikłe światło latarni.Szkoda, że tak skończyła się ta seria, zawsze będę dobrze ja wspominał :)

6. bololabich

bololabich Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Kur.... strasznie liczyłem na Fable 4 kieeeedyś... jest to na tyle nietypowa gra, ze nei ma jej nawet czym zastąpić ;( jedyna niepowtażalna...

7. MatGlo

MatGlo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krakow, Poland, Poland
    Fable Legend z bety oceniam jako nieudany i jego mi nie żal, liczyłem jak przedmówca na udaną 4 kiedyś. Szkoda studia. Pamietam pierwszy ich tytuł godzinami ogrywany w latach gimnazjum - Black & White a kilka lat później seria Fable... Eh. Może kiedyś to reaktywują.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

8. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Jezeli zamkną studia to sądzę ze prawa do tytułu /gry zachowa MS . Nie jest wykluczone ze przejmie to kiedys inne studio tak jak teraz GOW4 i powstanie fable 4 w odpowiednim czasie .

9. Samurai

Samurai Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubin
    Wątpie żeby ktokolwiek zabrał się jeszcze za tą serię.Od premiery Fable 3 minęło 6 lat.W tym czasie RPG-ów wyszło multum, a Fable Legends miało wejść na nową generacje żeby podtrzymać przy życiu serie i przypomnieć graczom o tym uniwersum.Tak się jednak nie stanie i sądzę że raczej temat zostanie olany i odejdzie w niepamięć.Poza tym studio się rozpadnie i nawet jeżeli kiedykolwiek miałoby wyjść coś na kształt Fable 4 to będzie to zupełnie inna gra.

10. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Fable i tak schodziło na coraz to gorszą ścieżkę.. więc dobrze, że darowali sobie te upokorzenie z wersją "legends".. Dla mnie im dalej z serią tym bardziej daremna była - trzeba nazywać rzeczy po imieniu..
    Ani 2, ani 3 cześć nie zbliżyła się do bardzo dobrej wg. mnie 1 części.

Wczytywanie...

Poleć forum