Lionhead zaprasza nas do swojej siedziby

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Niedawno przedstawiciele Lionhead ogłosili, że skończyli przygotowywać Fable Anniversary i teraz studio skupia się na Fable Legends. Pomimo dużego natężenia pracy postanowiono zaprosić nas do swojego królestwa. Zapraszamy na ciekawy materiał z serii "behind the scenes".

W materiale możemy zerknąć na miejsce, w którym powstało wiele ciekawych produkcji oraz zapoznać się z wypowiedziami samych twórców. Włodarze Lionhead opowiadają o codziennym dniu w studiu, aktualnych pracach i nadchodzących wyzwaniach. Ciekawym fragmentem jest przedstawienie dotychczasowych osiągnięć firmy.

Muszę się Wam przyznać, że nie mogę się doczekać Fable Legends - nowa generacja jest idealnym miejsce, aby pokazać konkurencji, że seria Fable ma się dobrze i nadal potrafi zachwycać.

A jakie są Wasze wspomnienia z produkcjami Lionhead?


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Pierwszy Fable to epicka gra. Grałem w nią na pierwszym Xboxie.
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
Pierwszy Fable to epicka gra. Grałem w nią na pierwszym Xboxie.
ja również.
w czasach gdy nie było jeszcze LT tylko extreme to przerobiłem sobie tę gierkę na wersję pod x360, mam nawet do dziś tą płytę.
łezka w oku się kręci, następne części były również dobre (trójka ssie) ale i tak mogą lizać pięty jedynce.
respect za fable, jak tylko ukaże się fable anniversary to na pewno nie omieszkam odświeżyć :)
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
ja również.
w czasach gdy nie było jeszcze LT tylko extreme to przerobiłem sobie tę gierkę na wersję pod x360, mam nawet do dziś tą płytę.
łezka w oku się kręci, następne części były również dobre (trójka ssie) ale i tak mogą lizać pięty jedynce.
respect za fable, jak tylko ukaże się fable anniversary to na pewno nie omieszkam odświeżyć :)
Xtreme nie ma czrgos takirgo jak extreme

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

TheOFF

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Fable, Fable, Fable...
Pierwszy raz tę grę odpaliłem w marcu 2006r.
Gram w nią do dziś. Jest to moja najlepsza gra w którą grałem, ever!

Teraz wyjdzie Fable Anniversary i znów mnie pochłonie na dobre kilka miesięcy.
Potem chwila przerwy na jakiś inny tytuł i znów Fable.
 

Do góry Bottom