1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lipa z Napędem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jawcio14, Styczeń 28, 2010.

1. jawcio14

jawcio14 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam na wstępie chciałem się przywitać bo jestem tu nowy i mam juz pewien problemy zakupiłem konsole jakieś 5dni temu i mam pewien problem który polega na tym że jak włożę grę do napędu i gra się włączy to strasznie słychać jak buczy i od czasu do czasu straszliwy dźwięk słychać z napędu tak jak by płyta została zatrzyma i odnowa zaczęła pracę, oraz chce powiedzieć ze nie chce czytać każdą płytę odrazu np. gta 4 załaduje sie do 90% a potem wyskakuje ze trzeba przeczyścić ściereczką.To nie jest moje pierwsza konsola tylko z nią mam takie problemy i wiem jak nagrać gry na jakich płytach itp.

2. Lotnik421 Xbox One

3. jawcio14

jawcio14 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    gry właśnie z tego poradnika wypalałem a nie mam dysk do xbox'a tylko z płyt gram

4. DJ.Bart

DJ.Bart Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew
    Tu maż poradnik do wypalania gier TUTORIAL - Jak przygotować i nagrać obraz gry na konsolę XBOX360 prawdo podobnie masz źle wypaloną grę a napęd na przeróbce i nawet na oryginalnych płytach chodzi tak dziwnie dlatego warto instalować gry na HDD. Polecam płyty Verbatim w plusie + :)

5. japon25

japon25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    może trzeba przeczyścić laser ? napisz coś więcej czy to nowa konsola jaki ma napęd

6. jawcio14

jawcio14 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    używana konsola rocznik 2006 a napęd nie wiem wydaje mi sie ze toshiba lub samsung płyta główna Xenon przerobiony napęd ale nie wiem jaki Ixtreme chyba 1.5

7. DJ.Bart

DJ.Bart Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew
    Raczej na 80% to wina napędu rok mówi sam za siebie nie wiadoma w jakich była warunkach konsola.

8. Predator2000

Predator2000 Banned

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Stary wyrobiona konsolka. Możesz próbować czyścić soczewkę ale raczej nie pomoże. Pozostaje wymiana napędu. Masz org. klucz na płytce?

9. japon25

japon25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    spróbuj przeczyścić laser , jeśli to nie pomoże możesz próbować wyregulować laser http://xboxforum.pl/sprzet-f27/blad-brudna-plyta-naprawa-regulacja-lasera-932.html

Wczytywanie...

Poleć forum