1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

lips a dwa profile

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez gipadam86, Marzec 8, 2010.

1. gipadam86

gipadam86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    witam

chcialbym wiedziec jesli kupie punkty M$ to jak kupie piosenkli na jednym profilu to beda dostepne na drugim tez?? mowie tu o dwuch profilach na jednej konsoli i czy tak jest w przypadku wszystkich gier i dodatkow??

2. Lotnik421 Xbox One

3. gipadam86

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    zna ktos odpowiedz na to pytanie??

4. sheriffxPL

sheriffxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    czemu piszesz post pod postem, cierpliwosci troche
    Z tego co mi wiadomo DLC i inne rzeczy pobierane za MS Points sa przypisywane do numeru konsoli a nie do profilu wiec niezależnie jaki profil czy to kolegi z innej konsoli czy tez twoj to bedzie chodzic na twojej konsoli

5. gipadam86

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    bo wydaje mi sie temat banalny (co prawda nie dla mnie) i potrzebowalem szybkiej odpowiedzi:) w kazdym badz razie dzieki za odpowiedz:)

6. Jigsaw PL

Jigsaw PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tak beda dzialac na innym profilu bo piosenki zapisuja sie na dysku wiec 1 i 2 profil bedzie mial te piosenki !! wiem bo sam tak sprawdzalem

Wczytywanie...

Poleć forum