1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lips

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez kasztanek9994, Grudzień 1, 2008.

1. kasztanek9994

kasztanek9994 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Tm
    Witam ... chciał bym się dowiedziec o co chodzi z gra "Lips" pisze ze mozna samemu piosenki dodawac i je spiewac . Zalezy mi na tym zeby byly polskie piosenki da sie jakos tak:confused::confused: ... nie wiem nie znam sie . Jezeli ktos mi powie to ma wielkiego + !!! :cool:

Ps. Wiem wiem noobek ... poprawie sie . ;]:p:D

ok dziękuje ... masz u mnie + ! :p a jak beda polskie piosenki to mnie poinformuj :p... ok dzieki wielkie :) !

// Kolorowe przypisy są dla moderatorów, posty pisz normalnym kolorem - Erno

2. Lotnik421 Xbox One

3. Beatles

Beatles Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    >>niE DA SIE..

Posiadam grę lips .. gra ogólnie *********.. ale piosenki tylko angielskie... oczywiście mówią ze jest możliwość wgrania swoich piosenek .. ale chodzi tu tylko ścieżkę dźwiękowa , xbox nie dogra nam tam słów naszych polskich .. pioseneczek.. czytałem ze pracują nad tym .. niestety w tym momencie to nie jest dostępne .:p

4. Radesito

Radesito Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja ściągnąłem dodatkowe piosenki z liva i za nic nie mogę ich znaleźć, gdy uruchamiam grę. Wie ktoś może, co jest grane??

5. maciejowa1994

maciejowa1994 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A czy przez podstawowy mikrofon do xboxa 360 (dodawany do xboxow) mozna spiewac w LIPS?

6. Radesito

Radesito Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Po co Ci dostawiany, jak w oryginale z grą masz aż dwa...

7. maciejowa1994

maciejowa1994 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  8. swiatek94

swiatek94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    mam pytanie mam gre pirata ale chce sobie kupić mikrofon znajdę takie na allegro ?
    jak tak to podajcie link

9. senderek23

senderek23 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wie ktos moze czy sa jakies programy do kapilowania piosenek z tekstem albo skad mozna sciagnac piosenki z tektem do lips ? bo wrzuiclem kilka piosenek ale lipa tak spiewac bez slow......

10. norberdo

norberdo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    zGora
    swiatek94, a nie sadzisz ze szybciej by bylo wklepac na www.allegro.pl 'lips mikrofon" niz pytac o to tutaj?

11. Zajfoo

Zajfoo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Somewhere on the Green Island
    Nie orientujecie sie czy jak dogram swoje piosenki (po ang) to beda bez tekstu czy z nim. Czy w live jest moze funkcja ktora wyszukuje nam tekst do danego utworu ? Czy po dograniu spiewajac dograne piosenki tez to sie odbywa na punkty czy nie ??

12. frusty444

frusty444 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy lips posiada coś więcej niż singstar albo ultrastar? czy jak mam 3000 utworów karaoke na pc i ultrastar, warto kupować za 200zł lipsa który ma 30 utworów?

13. Zajfoo

Zajfoo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Somewhere on the Green Island
    ten lips to dziwnie okreslic bo to nie jest do konca karaoke ! Masz teledysk sa slowa i podpowiedz jak je wyspiewywac ale w tle piosenki nadal slychac oryginalnego wykonawce. Czyli zwykla piosenka + teledysk + teksy + twoj glos z mic`a :D ale oglnie fajna sprawa i niezla zabawa.

P.S. wiem jak to jest z dorzucanymi swoimi piosenkami. Mozna dograc swoj kazdy utwor (nawet polski), ale nie ma teledysku ani tekstu, wiec musisz znac tekst na pamiec. Oczywiscie za spiewanie tego tez sa pkt. jak za oryginalne piosenki. :D

Wczytywanie...

Poleć forum