1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lipsy wasze opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez chmuri, Czerwiec 1, 2010.

1. chmuri

chmuri Banned Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    Interesują mnie gry z serii Lips możecie coś napisać na temat tych gier?Zastanawiam się nad zakupem zestawu z mikrofonem i chciałbym się zasięgnąć opinii osób już posiadających ten zacny tytuł.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Krzyzac

Krzyzac Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mikrofon fajny, ale piosenki uznam za takie sobie. Po prostu nie lubię popu, choć jest na prawdę dużo znanych kawałków. O niebo lepsze jest Rock Band lub Guitar Hero.

4. sebakwiatek89

sebakwiatek89 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    ŁDZ
    Ci co lubia rock i metal to niech kupuja sobie rock band/guitar hero itp. LIPS to 'gra' w sam raz na imprezy :)

Choc pierwsza czesc rozni sie wizualnie od kolejnych czesci i nie wspolgra m.in. z listami odtwarzania, ktore tam zrobimy, to jest kilka piosenek dla ktorych warto wlozyc tamta plyte do napedu :D
    Fajna jest VS czyli pojedynek pomiedzy dwoma spiewajacymi (opcja DUET jest ciezsza gdyz trudno przewidziec ktory gracz bedzie za chwile mial spiewac). Mozna sie sprawdzic, choc przy glosnym spiewaniu latwo wypasc z rytmu bo nie slychac piosenki (ale pasek punktowy sie przyda) :D

Mimo iz posiadam wszystkie czesci (oprocz 80's- nie moje klimaty- rocznik '89 ;) ) to i tak korzystalem tylko z ok 20 piosenek gdyz niektore z nich w zyciu nie slyszlalem i nie wiem czemu sie znalazly na danej 'skladance'.

Jesli Cie oswiecilem to podziekuj :D PZDR

5. scarab

scarab Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wszystko byłoby super, gdyby nie konieczność żonglerki płytami jeśli masz wszystkie części Lips -po odpaleniu dowolnej widzisz playlistę ze wszystkimi kawałkami, ale żeby zaśpiewać trzeba żonglować -masakra :/
    No i mojego śpiewu Lips akurat nie rozpoznaje, ale to inna sprawa:DD

6. socco

socco Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kolego, Lips'y mam we wszystkich wersjach i muszę przyznać że to naprawdę dobry zakup. Dodatkowo można ściągnąć i wrzucić na hdd nowe kawałki... gwarantuje ci że impreza z Lips'ami to udana impreza czy lubisz POP czy nie. Moja ulubiona edycja to I love 80's!

Wczytywanie...

Poleć forum