1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lista gier jtag na DVD pytanie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wiesman, Październik 26, 2013.

1. wiesman

wiesman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bytom
    Witam parę miesięcy temu widziałem listę gier które zmieszczą się na zwykłej płycie DVD niestety teraz już nie umiem jej odszukać a mam zamiar w najbliższym czasie przerobić moją konsolę. Jeżeli ktoś z was wie gdzie znajduję się taka lista to jeśli może podać linka lub przepisać tą listę byłbym bardzo wdzięczny. Z góry dzięki i Pozdrawiam :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3227
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    abgx360 - Verified
    Wszystkie bez znaczka XBGD3 można nagrać bez błędu na zwykłej nagrywarce.

1 osoba to lubi.
  4. wiesman

wiesman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bytom
    Dzięki

Wysłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...