1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lista pytań

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez NeoN1354, Czerwiec 13, 2013.

1. NeoN1354

NeoN1354 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam po raz kolejny :) Tym razem mam dla Was listę pytań, które mnie nurtują i nie dają spokoju (oczywiście na temat Xbox'a). Jeśli jesteś doświadczonym użytkownikiem Xbox'a lub po prostu znasz się na tym i chciałbyś pomóc - zapraszam niżej.
    Lista pytań

1. Jakiego Xbox'a 360 najlepiej kupić? Chodzi mi tutaj nie tylko o wersję, ale także o stan - nowy/używany.
    2. Telewizor i komputer mam w dwóch różnych pokojach. Zatem jeśli będę chciał pograć na XboxLive to nie będzie przeszkód (nie mam routera)?
    3. Aby grać na XboxLive trzeba mieć nowego Xbox'a nieprzerobionego? Czy może wystarczy używany nieprzerobiony?
    4. Widziałem oferty na allegro z Xbox'em po 150-250zł. Czy warto kupować coś takiego czy raczej zainwestować w coś lepszego?

To chyba tyle pytań... Jeśli sobie coś przypomnę to na 100% dopiszę do TEJ listy. Nie będę pisał nowego postu. Po prostu napiszę numerek 5, itd. :) Mam nadzieję, że mi pomożecie, bo normalnie nie wytrzymam :D Muszę pograć sobie w WWE 13 i 14, PES 13 i 14, itp. ;)

Nazwa tematu nie opisuje problemu, popraw bo bedzie warn - Jabar

2. Lotnik421 Xbox One

3. dodo121_PL

dodo121_PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    1) Za używany mniej zapłacisz, musisz sam zdecydować czy chcesz nówke czy używany.
    2) Możesz kupić odpowiednio długi kabel ethernet
    3) Może być używany przerobiony, MS ostatnio banował chyba 3 lata temu za przeróbki, wystarczy że kupisz niezbanowaną konsole i nie będziesz grał przed premierą.
    4) Lepiej zainwestować i kupić z płytą główną Jasper.

4. NeoN1354

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dziękuję za odpowiedzi na moje pytania. Jednak co do internetu to chyba sobie odpuszczę, bo rodzice się wściekną jeśli przez cały dom pójdzie kabel :p A co do grania na przerobionej w Live to jeśli Microsoft weźmie się za banowanie i zbanują akurat mnie to już nie będę mógł na niej grać w ogóle czy tylko Live? I jeszcze jedno pytanie. Napisałeś, żebym nie grał przed premierą. Przed premierą czego? :D

5. dodo121_PL

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeśli już zbanują to tylko live, da się grać normalnie. Przed premierą gry, np. za Halo w tym roku banowali tych którzy grali na live przed premierą gry.

6. NeoN1354

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    OK. Wiem o co chodzi już :D A co do tego internetu to czytałem, że na jedną konsolę można zarejestrować 3 konta Live czy coś takiego... O co w tym wszystkim chodzi? :p

7. dodo121_PL

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeśli kupisz nową konsole, dostajesz możliowść zarejestrowania 3 kont i na każdym po rejestracji masz darmowy miesiąc grania na live.
    PS sprawdź pw.

8. NeoN1354

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Rozumiem... A mogę kupić używaną, nieprzerobioną konsolę z 1/2 kontami zarejestrowanymi? Wtedy zarejestrowałbym sobie swoje na trzecim slocie.
    PS.: Odpisałem na PW :D

//edit: Najlepiej daj mi Twoje GG :D Porozmawiamy.

9. dodo121_PL

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tak jak powiedziałem, pierwsze 3 konta są darmowe, wiec jeśli już istnieją dwa to trzecie założysz i grasz śmiało przez miesiąc za darmo:)

10. NeoN1354

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dzięki za naprawdę szybkie odpowiedzi. Myślę jakie by tu jeszcze pytania zadać :) Wiem :D
    1. Może zamiast Xbox'a kupić PS3? Co bardziej polecacie? :)

11. dodo121_PL

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Na ten temat można by pisać i pisać, musisz sam zadecydować co cię bardziej przekonuje, mam na myśli exlusivy, darmowy/płatny live, pad.

12. NeoN1354

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Na pewno lepszy byłby darmowy Live, pad - obojętne. Co to są te exlusivy? :D

13. dodo121_PL

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Gry które wychodzą tylko na jedną platformę np. Forza Motorsport jest tylko na X360
    Niestety musisz trochę poczytać:
    Xbox 360 - wszystkie informacje o wersjach i livie
    Na forum poczytaj w każdym dziale są przypięte wątki w których można znaleźć dużo przydatnych informacji.

14. NeoN1354

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Tak, tak... Czytałem to :D Dzięki za info. Podaj to gg/skype? :D

Wczytywanie...

Poleć forum