1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lista zawodników z Marvel vs. Capcom 3 wyciekła do sieci

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez garnek, Lipiec 30, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. garnek

garnek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Francuski portal PS3Gen okazał się być źródłem przecieku nt. ekipy wojowników, jaka miałaby pojawić się w grze Marvel vs. Capcom 3. Zaglądając do rozwinięcia, miejcie na uwadze, iż nie jest to jeszcze oficjalna informacja.

Co nie oznacza oczywiście, iż poniższa lista jest wyssana z palca. Bardziej skłaniałbym się w kierunku tezy, iż wymienione postacie na pewno pojawią się w grze, ale ostateczna lista zostanie poszerzona jeszcze o kilku bonusowych zawodników. Na chwilę obecną skład, jaki pojawi się w Marvel vs. Capcom 3, wygląda następująco:

Marvel:

Spiderman, Hulk, Wolverine, Mr Fantastic, Captain America, Iron Man, War Machine Elektra, Thor, X-23, Magneto, Dr. Doom, Shuma-Gorath, Emma Frost, Deadpool, Super Skrull, Taskmaster, Juggernaut, Miss Hulk

Capcom:

Ryu, Mike Haggar, Frank West, Chuck, Spencer,Dante, Chris, Morrigan, Arthur, Amaterasu , Albert Wesker, Zero, Chun-li, Viewtiful Joe, Trish, Tron Bonne, Hsien-Ko, Akuma, Felicia

Kogoś Wam brakuje?

źródło: gamezilla.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    Ja bym chciał po stronie marvela zobaczyć jeszcze Daredevila, a po stronie Capcomu Nemesisa.
    Ale i tak składy są niczego sobie... Magneto, Deadpool, Elektra... więcej mi nie trzeba.

4. Amigo XV

Amigo XV Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    Gierka zapowiada się bardzo ciekawie, chociaż jak na mój gust postaci od Marvela mogłoby być ciut więcej.
    Szczególnie szkoda mi Hopgoblina i Greengoblina, zawsze ich lubiłem, oglądając w dzieciństwie Spider-Mana na Fox Kids ;D

5. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Oby ta informacja się potwierdziła bo jest ok. Ogólnie gra zapowiada się świetnie, oby nas nie zawiodła ta produkcja (jak Mortal Kombat vs DC Universe). Po stronie MARVELu brakuje mi Batmana i DareDevil'a. Goblin w sumie też by mógł być, no ale zobaczymy, może to właśnie będą te "bonusowe postacie" ;)

6. Amigo XV

Amigo XV Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    Akurat Batman nie jest postacią stworzoną przez Marvela :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum