Lista zmian nadchodzących z patchem 1.10 do Wiedźmina 3 jest przeogromna

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Nowa łatka ma przecierać szlak dla nadchodzącego dodatku zatytułowanego Serca z Kamienia, który trafi do sprzedaży już w przyszłym tygodniu. Tylu zmian się jednak nie spodziewaliśmy.

Podsumowanie wszystkich poprawek możecie bez problemu podejrzeć sami. Plik jest dostępny do publicznego wglądu. O ile będzie wam się chciało, bo jest to aż 14 stron tekstu. Wiele z wymienionych zmian dotyczy balansu misji oraz drobnych błędów. Patch przygotowuje również grę do przyjęcia pierwszego fabularnego DLC.

Jeżeli tak jak my czekacie na Serca z Kamienia, to przypominamy, że dodatek pojawi się w sprzedaży w przyszły wtorek i zapewni kolejne kilkanaście godzin zabawy.

 

Sae

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Miliard bugfixów.
 

petroz

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Mam nadzieję, że poprawi się wydajność przerywników, bo przerywniki aktualnie lecą się z opóźnionym ładowaniem i np. przez ułamek sekundy po zmianie kąta kamery Geraltowi doładowuje się broda, ciuchy etc. Co najlepsze w początkowej wersji gry tego problemu nie było i jest to nadzwyczaj irytujące.
 
Ostatnia edycja:

Julian1916

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Wiesiek poza tym że jest genialna gra, jest niezłym bublem. Przemieszczanie się po Skellige to katorga, Novigrad się notorycznie rozmywa, jak na rpga z otwartym światem ma godzien pożalowania system premiowania questow. Zamiast się bawić , eksplorowac, zonglowac zadaniami muszę notorycznie odwiedzać dziennik i sprawdzać gdzie minie niedługo granica 5 leveli różnicy. Achivement z headshotami to kolejny koszmar. Pomijam inne kwestie techniczne których jest multum, i po patchach jest gorzej niż w okresie popremierowym. Redzi ładnie ustawili publiczność szesnastoma "dodatkami", które wyglądały na wycięte z gry (pomijam ng+, które mnie zawiodło). Część z tych rzeczy może jakiś patch odmienić , ale zaprojektowania np. Skellige czy niektórych miejsc w Velen nie zmieni nic. Podobnie jak systemu premiowania questów. Czasami można się złapać za głowę w trakcie grania . Wciąż grę polece każdemu, jednakże gdyby to była gra np. Ubi byłaby dawno ukrzyżowana ;)

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2
 
Ostatnia edycja:

Fabiosek1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Mam nadzieję, że poprawi się wydajność przerywników, bo przerywniki aktualnie lecą się z opóźnionym ładowaniem i np. przez ułamek sekundy po zmianie kąta kamery Geraldowi doładowuje się broda, ciuchy etc. Co najlepsze w początkowej wersji gry tego problemu nie było i jest to nadzwyczaj irytujące.
Geraltowi*
 

dracoag

Użytkownik
Użytkownik
Aktualizacja już dostępna, ale z rozmiarem poszybowali. 16GB?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Aktualizacja już dostępna, ale z rozmiarem poszybowali. 16GB?
Tam już jest mapa do dodatku

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka
 

dracoag

Użytkownik
Użytkownik
Cały rynsztunek szkoły Wilka poszedł się... Co za amatorszczyzna...
 

Fabiosek1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Sam dodatek ważyć będzie 'jedynie' 6GB na XO, około 3 na PS4 i od 2 do 4 na PC. Jak z 'poprawą' wydajności w pewnych miejscach? Poprawiło się?
 

Julian1916

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Moim zdaniem płynność się nie poprawiła, po dwóch godzinach gry wydaje mi się że jest gorzej. Po wizycie w elfich ruinach muzyka z ruin zapetliła mi sie na kilka minut. Również gdy zaznaczylem, będąc na Skellige , zadanie z Velen ,nie widnialo ono na mapie. Niedługo zacznę Wieżę Znikąd, może tym razem da się ją przejść.

E:jestem bardzo ciekaw czy zrobili coś z Novigradem..

Na plus poziomy trudności gwinta (choć tego nie czuje), kosmetyka ekwipunku oraz możliwośc podmiany eliksirow podczas walki bez wchodzenia w ekwipunek.

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2
 
Ostatnia edycja:

Fabiosek1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
@Julian1916 O jakiej platformie mówisz?
 

Julian1916

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
XO

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2
 

Fabiosek1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Grasz na starym zapisie? Jak tak to NG+ czy nie? Czytałem, że jest sporo problemów odnośnie tego. Ja skuszę się jednak na zaczęcie od nowa niż na starym save.
 

Julian1916

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Gram w tym momencie save'a od nowa. NG+ ogralem na 1.08 i było słabo, więcej problemów niż w normalnej grze ;)

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Widzę że problemów ciąg dalszy dobrze że odpuściłem sobie grę ~30/35% poczekam jeszcze niech wyjdzie z 10 patchy i się dopiero za nią wezmę:D
 

Do góry Bottom