Lite-0n 83850Cv1

DamiannPL

Użytkownik
Użytkownik
Witam dzis przerobilem Lite-0n 83850cV1 wszystko poszła ładnie pięknie do czasu kiedy skręciłem konsole włączyłem co sie okazało napęd sam sie otwiera po włączeniu gdy chce go zamknąć otwiera sie ponownie , a gdy chce go zamknąć ręcznie tez sie nie zamyka porostu sie wsuwa (gdy nie naciskam dalej ręką stoi w miejscu) Prosze o pomoc sprawdzałem na innej konsoli naped dziala gdy włożyłem Lite-0n v1 dalej jest to samo
 

Dlugin2

Użytkownik
Użytkownik
Może źle skręciłeś i cały czas jest przycisk wysuwania tacki ? Taki pomysł tylko....
 

deploytbb

Użytkownik
Użytkownik
Mogłeś coś uwalić na płycie głównej xboxa... zobacz na innym kablu zasilającym napęd
 

Blackburn

Użytkownik
Użytkownik
skoro działa napęd na innej konsoli to tylko i wyłacznie coś z konsola
 

Warsand

Użytkownik
Użytkownik
sprawdź czy wszystko dobrze skręciłeś czy nie za mocno może coś naciska na przycisk napędu
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
uwalony SouthBridge.
 

DamiannPL

Użytkownik
Użytkownik
da sie to jakos naprawic ??
 

DamiannPL

Użytkownik
Użytkownik
Czy da sie to jakos naprawic ???
 
zapewne uszkodzona płyta gł. więc pewnie tylko wymiana.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Czy da sie to jakos naprawic ???
Wlutować nowy, lecz ja bym się skłaniał ku wysraniu na gwarancję .
 

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
jeżeli twój napęd działa na innej konsoli tzn.że jest sprawny ,weź napęd z innej konsoli i go podłącz do twojej i sprawdź czy działa czy nie ,przy czym wcześniej rozbierz swoją konsolę żeby wyeliminować np: złe złożenie ,jeżeli nadal pojawia się problem z tacką wtedy do wymiany "mostek południowy" lub jakiś element pośredniczący to musi sprawdzić jakiś dobry elektronik lub wyspecjalizowany serwis ,mostek o którym mowa wygląda tak >>>
 

sreberko

Użytkownik
Użytkownik
Dexter ma racje, to mostek południowy. Uwalona płyta główna. Ratuje cie jedynie gwarancja. Miałem to samo w swojej pierwszej konsoli. Brałem zasilanie z konsoli podczas flashowania, ponieważ nie miałem jeszcze Xtractora. Zapewne wpinałeś wtyczkę zasilania do napędu i wypinałeś przy włączonej konsoli. Poszło przepięcie.

Ale nic się nie martw, po napędzie widzę, że to względnie nowa konsola. Jak zjechałeś plomby gwarancyjne szukaj na Allegro, czasem ktoś sprzedaje. Skręcaj konsole i odsyłaj do Niemiec :).

Dostaniesz nową płytę główną i gratis LiteOn'a v3.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
liteony v3 z serwisu wracaja bardzo rzadko :p głównie v1, benq i ostatnio hitachi :p
 

sreberko

Użytkownik
Użytkownik
Ja wysłałem konsole z v1 i pomimo tego, że był dobry wymienili mi na v3 :)
 

Do góry Bottom