1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lite-On 83850C reflash 1.61 na Lt+ problem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kuba426, Listopad 28, 2010.

1. kuba426

kuba426 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, dzisiaj mialem zamiar zreflashowac naped Lite-On 83850C z iXtreme 1.61NS na Lt+ i nie idzie za bardzo, w zwiazku ztym mam pare pytan.
    Posiadam oryginalny plik "dummy" z przerabianej konsoli, wrzucam "dummy" jako "source" jungleflasher'a, wybieram "target firmware" z folderu gdzie mam Lt+, a bedzie to plik "LTPlus 838v2", pozniej daje "spoof" i wyskakuje blad: "cross spoofing between versions of lite on encrypted iXtreme is not supported", pomyslalem sobie ze nie zgadza sie wersja napedu z pliku "target" do pliku "dummy" i probowalem z kazdym po kolei, w kazdym pliku do lite-on'a dzialo sie to samo, ale jak zrobile spoofa z plikiem "LTPlus BenQ" to poszlo.
    Teraz nie wiem co robic? Tego pliku z BenQ nie wgrywac chyba do napedu litka???
    W chwili obecnej w tym liteonie jest FW iXtreme 1.61NS.
    Prosze o odpowiedz, bo konsola rozkrecona, a pierwszy raz sie z takim czyms spotkalem, a pare juz zrobilem.
    z gory dzieki za odpowiedz.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuba426

kuba426 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ok, wina lezala po stronie plikow LT+ sciagnietych z forum. Sciagnalem LT+ z xbins i poszlo od razu.
    Dzieki.

Wczytywanie...

Poleć forum