1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lite on 9504/0225

Temat na forum 'LT' rozpoczęty przez kacper000777, Listopad 4, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. kacper000777

kacper000777 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Opolskie
    Witam posiadam naped lite-on 9504 jf pokazuje 0225 (aktualka) naped posiada chip mxic oraz lt + 1.9 chce zgrac z niego klucz lecz kazda proba konczy sie filed (slimkey) przedtem był przerabiany metoda rezystora i cietej sciezki. ma status A0A0 czyli chyba ten odblokowany. podobno u mnie sata niedziala.. czy to morze byc problem ? czy ja to robie zle ? z gory dziekuje

2. Lotnik421 Xbox One

3. Shibby

Shibby Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Jeśli robisz "slimkey-> no" i zwraca błąd to faktycznie możesz mieć kontroler do niczego.

4. kacper000777

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Opolskie
    czyli normalnie z lt + powinno mi zaczytac key... dziekuje sprawdze dzis na kompie u kolegi

5. maskagaz

maskagaz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Może być też problem z wejściem w vendor mode, spróbuj nie robić slimkey tylko w zakładce mtk kliknij na intro, jeżeli nie wejdzie i będzie chciało abyś wyłączył i włączył napęd wtedy trzeba użyć przejściówki SATA->USB

6. kacper000777

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Opolskie
    niedziala ani to ani to z okazji ze moj kolega jest leniwy zrobie to dopiero jutro a potem bede kombinowac jak zrobic to inaczej

7. Gnoyek

Gnoyek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    mam dokladnie taki sam problem. bede sledzil na bierzaco czy go rozwiazales czy nie

8. Spox_2

Spox_2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    www.serwis.kielce.pl
  9. kacper000777

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Opolskie
    A bez adaptera nieda rady ?? eh odpalilem u kolegi i weszed w vendor lecz niestety kap sie resetna i teraz jf sie nichce wlaczyc wyskakuje na mniej niz sekunde komunikat (program przestaje dzialac) kto ma win7 to wie jaki ... sprobuje na starszej wersji jf.
    ... a i jak klikne slimkey to ma mi zaczytac klucz z lt ? czy mam to zrobic inaczej ?

10. kacper000777

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Opolskie
    udalo mi sie uruchomic ale program sie zawiesza a naped raz wchodzi w vendor, a raz nie ,czasami go wcale niewykrywa, a czasami jest tak jak u mnie wszystko konczy sie filed .... ja mam karte via serial ata 0591 podpisalem sterowniki ale dalej niedziala wcale niechce wejsc w vendor (mam win 7)

11. kacper000777

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Opolskie
    czy to morze byc wina tego ze ktos niezalutowal miejsca po rezystorze ? scierzka jest zalutowana ale miejsce po rezystorze jest tylko wyczyszczone
    mniewiecej cos takiego http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0ca6ad058ef849d2.html (niedodam wlasnego zdjiecia dlatego ze moj telefon nielubi komputera ^^)

12. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Nie trzeba nawet laczyc tej sciezki wiec to co innego.

Sent from my LG-P920 using Tapatalk

13. Spox_2

Spox_2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    www.serwis.kielce.pl
    Po piersze uzywaj edycji postow a nie klepanie 3 czy 4 pod rzad. Za takie cos powinien byc od razu warn :p

Podawalem wczesniej link do tematu w ktorym jest rozwiazanie, wiec po co zasmiecasz forum?

W Twoim przypadku sa 2 wyjscia :
    1. Kupujesz odpowiednie narzedzia do wykonania flasha (wszystko podane na forum)

2. Oddajesz naped/konsole komus kto sie zna na rzeczy.

Potrzebuje full dumpa/reada z takiego napedu jaki masz. Jest ktos w stanie podeslac na maila : Spox87@gmail.com

Z gory dzieki;))

Pozdrawiam,
    Spox_2

14. kacper000777

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Opolskie
    1. 80zł juz wywalilem wiec sie jeszcze pomecze 2.Kupilem juz przejsciówke 3. jak mi wyjasnisz co to jest to ci wysle (oile uda mi sie to wydobyc)
    PS: przejsciówka przyjdzie jutro lub w srode ^^

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum