1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lite-On iHAS124-14 rewizja E - problemy z nagrywaniem płyt

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez piterr3, Maj 25, 2014.

1. piterr3

piterr3 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie,

Jestem użytkownikiem nagrywarki firmy Lite-On, model iHAS 124-14 w rewizje "E". Niestety, podczas nagrywania płyt w formacie xgd3 występuje błąd. Dokładnie w 50% procesu ich weryfikacji. Do zwiększenia pojemności płyty używam programu BurnerMAX. W ImgBurn poustawiane jest wszystko tak jak w poradnikach. Analiza obrazu xgd3 była wykonywana. Nagrywałem płyty przy dwóch różnych ustawieniach - EEPROM i bez EEPROM. Niestety bez pozytywnych skutków.

Szkoda mi pieniędzy wydanych na nagrywarkę. Czytałem wiele opinii nt. tego modelu. Dopowiem jeszcze, że firmware mojej nagrywarki to LP04. Nie wiem, czy nie pomyliłem coś w nazewnictwie. Na pewno końcówka "4". Płyty to oczywiście Verbki.

Płyty nie są odczytywane w napędzie xboxa.

2. Lotnik421 Xbox One

3. dijemex

dijemex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubaczów
    Tylko ihas 124 z rewizją b gwarantuje 100% sukces przy wypalaniu, spróbuj wypalić grę bez burnermaxa z opcją truncate. Przy użyciu tricku z mp3 dasz radę zainstalować grę na dysku :p

4. Raynaldo

Raynaldo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nagrywarkę masz dobrą i do niej masz użyć payload toola a po drugie nie napisałeś jakich płyt używasz jakie ustawienia itd.

5. piterr3

piterr3 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jest napisane jak byk, że na Verbkach ;)
    Poradziłem sobie z problemem. Nagrywarka jest świetna, a moim błędem było nieustawienie odpowiedniej prędkości nagrywania. Sugerowałem się screenem w tutku i prędkością AWS :)

Po ustawieniu x2,4 obrazy pod XGD3 chodzą aż miło.
    Małe przeoczenie, a tak duża strata - dwie płyty w koszu.

Problem rozwiązany.

6. Raynaldo

Raynaldo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Tutaj nie ma reguły ja nagrywam gry w formacie XGD3 z prędkością x4,0 i to z wyłączonym OPC i gry przechodzą weryfikację w 100 % i działają na konsoli bez problemu.

Wczytywanie...

Poleć forum