1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lite-On iHAS124 B

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez pytek12341, Maj 17, 2013.

1. pytek12341

pytek12341 Banned Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Sulejów
    Cześć, mam do was pytanie.

Ostatnio kupiłem sobie nagrywarkę Lite-On iHAS124 B, po rozmowie ze sprzedawcą dowiedziałem się, że ma ona wgrany Lt. max (czy jak to się tam nazywa). Po przeczytaniu artykułu o nagrywaniu gier na Lt. 3.0 zrozumiałem, że to będzie dobra nagrywarka. Ale już po nagraniu pierwszej płyty wyskoczył mi błąd "Brak autoryzacji dysku", przy czym całe nagranie płyty przebiegło bez najmniejszego błędu. Używałem płyty PLATINUM, czy może tu być problem z powodu płyty?

Jestem zielony i nie wiem co zrobić. Sprawdziłem nagrywarkę programem Nero InfoTool i poniżej macie screena.

Proszę o pomoc.
    Z góry dzięki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. paxmack

paxmack Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wroclove
    Masz wgrany LT MAX, ale pewnie pod płytki verbatim. Skoro nagrywasz na platinum, to musisz mieć soft nagrywarki przeznaczony do tych płyt. Na forum jest masa informacji i pomocy na ten temat. Poza tym przepuszczaj gry przez abgx zgodnie z ustawieniami, jakie masz w poradniku.

Wczytywanie...

Poleć forum