Lite-On - wszystko o nowym napędzie

hardin

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wszystko o nowym Lite-On i rozpoznanie napędu

Oczywiście, że sie traci gwarancje ale jest szansa że MS nie skapnie się jak dobrze nakleją naklejke.Ale z lite on odrazu widać że był ruszany właśnie przez lutowanie.Więc decyzja należy do Ciebie
 

big3

Świeżak
Świeżak
Odp: Wszystko o nowym Lite-On i rozpoznanie napędu

i co ci da to 360 Xtractor tool ?? ???
 

Piri

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Wszystko o nowym Lite-On i rozpoznanie napędu

pawel1 napisał:
o tym pisałem wyżej :D
produkt grupy Maximus ma być dostępny prawdopodobnie od jutra, ja już zamówiłem kilka dni temu i teraz tylko czekam na przesyłkę ;)
Ta fotka to z angielskiego ebaya . Widzialem to juz jakies 2tyg. temu , ale jak ty wspomniałes ze nie trzeba lutowac to sobie przypomniałem .
 

monias

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wszystko o nowym Lite-On i rozpoznanie napędu

Ile to kosztuje? Wygląda bardzo ciekawie :)
 

Piri

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Wszystko o nowym Lite-On i rozpoznanie napędu

34funciaki
 

radek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wszystko o nowym Lite-On i rozpoznanie napędu

czyli ci co twierdzą że po przeróbce microsoft się nie skapnie i że gwarancji się nie traci to chcą tylko naciągnąć, tak ?? bo zamierzam w tym lub przyszlym tygodniu kupić xboxa tylko niewiem jak to jest naprawdę z tą przeróbka, czy kłamią ci co mówią że microsoft nie wykryje tego, czy poprostu kłamią ci co mówią że nie ma możliwości przeróbki liteona żeby została gwarancja, bo poprostu nie chce im się troszeczkę namęczyć
 

Piri

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Wszystko o nowym Lite-On i rozpoznanie napędu

http://cgi.ebay.co.uk/XBOX-360-Maximus-Lite-On-Liteon-BenQ-360-Xtractor_W0QQitemZ330277226920QQcmdZViewItem?hash=item330277226920&_trkparms=72%3A1345|39%3A1|66%3A2|65%3A12|240%3A1318&_trksid=p3286.c0.m14 - bezposredni link do aukcji ,przprazam ze go nie wstawilem . Mam takze pytanie - zamawia ktos to , i bedzie sie zajmował tym na szersza skala (przerobka , nie sprzedaza ) ?
 

plutap

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wszystko o nowym Lite-On i rozpoznanie napędu

PIRI ja na Twoim miejscu uważałby na tą aukcję, sprzedający na pozytywne komentarze ale to urządzenie nie jest obecnie (14 X) dostępne na rynku. Ja zamówiłem sobie ale od oficjalnego resselera, pisałem do nich maila i napisali mi, że powinno być lada dzień w ich magazynie. Jak dostanę paczkę to przetestuje i wszystko napisze ;)
 

Malutki

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Wszystko o nowym Lite-On i rozpoznanie napędu

@PIRI
na pewno ktoś już to zamówił i prędzej czy później pojawi się taka przeróbka na Alledrogo ;)

Rozumiem,ze za pomocą tego urządzenia dokonamy niemożliwego - czyli przerobimy LITE-ONa??
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Odp: Wszystko o nowym Lite-On i rozpoznanie napędu

wg mnie za pomoca tego urzadzenie zczytamy key bez lutowania pinów :(
do pelngo flasha jeszcze troche brakuje.....
 

Malutki

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Wszystko o nowym Lite-On i rozpoznanie napędu

krisr77 napisał:
wg mnie za pomoca tego urzadzenie zczytamy key bez lutowania pinów :(
do pelngo flasha jeszcze troche brakuje.....
Jeszcze troche ale miejmy nadzieję, że będzie to możliwe - nie ważne w jaki sposób (flash, modchip itp), ale żeby to było tańsze niż dotychczasowe usługi podmiany LITE-ONa za 250zł
 

monias

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wszystko o nowym Lite-On i rozpoznanie napędu

Brak konieczności lutowania to jest coś :) Na pewno stanieje zgrywania DVDkey z LiteOna dzięki temu, nie tak strasznie drogiemu urządzeniu
Ma ktoś X360 z wymienionym napędem(zamiast LiteOna) i grał na Live?
 

83piotrek

Świeżak
Świeżak
Odp: Wszystko o nowym Lite-On i rozpoznanie napędu

Z tego co pisal do mnie pewien serwisant, prace nad flashem liteona sa na ukonczeniu. On np nie zamawia juz nowych napedow i czeka na ukonczenie prac. jutro napisze cos nowego bo czekam na maila od niego...

Dzis od serwisanta otrzymalem ciekawego maila:

Oczywiscie ze koncza sie napedy, bo nikt przy zdrowych zmyslach nie zamowi
teraz nowej partii. Flash liteona jest juz potwierdzony przez osobe, ktora
zhackowala poprzednie napedy na forum xbox-scene. Czekamy tylko na
udostepnienie
narzedzi wraz z nowym firmware iXtreme 1.5 (ponoc jest juz w 90%
ukonczony). Moze to nastepic za kilka dni lub za kilka tygodni - dokladnej
daty nikt w tej chwili nie zna. Pewne jest tylko to, ze naped bedzie w
100% flashowalny, wiec radzilbym poczekac.


narzedzia do flashowania pojawia sie wraz z nowa wersja iXtreme 1.5, ktore
to ponoc jest ukonczone w 90%. osobiscie sam mam konsole z liteonem i
czekam na flash.
 

KamileQ

Banned
Użytkownik
Odp: Wszystko o nowym Lite-On i rozpoznanie napędu

83piotrek to super wiadomość!! Fajnie bo miałem kupować nowy napęd ale poczekam. Sam mam liteona a podobno to dobry napęd. Poczekamy sobie ten miesiąc mnie nie zbawi.
 

Malutki

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Wszystko o nowym Lite-On i rozpoznanie napędu

No obawiałem się tego, że będzie rysował płytki, a tu ku mojemu zdziwieniu GTA4 które posiadam od tygodnia i gram nonstop nie posiada ani jednej ryski (zdziwko) :)
 

azin123

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wszystko o nowym Lite-On i rozpoznanie napędu

"<c4eva> lite-on work is continuing. full erase/write access to entire fw flash is complete via software!

ixtreme 1.5 is coming! will include adapt_ss, will auto adapt ss according to drive string (safe spoofing), amongst other things!"

"a ixtreme 1.5 to ma wyjsc glownie do samsunga i lg zeby lepiej emulowaly liteona
jesli mialby wyjsc firmware do liteona to po co by bawili sie w polepszanie firmware do emulacji liteona, szybciej by skupili sie na samym liteonie, wiec jesli zapowiadaja lepsza emulacje liteona to znak ze na firmware litona jeszcze nie ma co liczyc... " to tyle co znalazlem inne fora ;p
 

monias

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wszystko o nowym Lite-On i rozpoznanie napędu

Wypowiedz 83piotrek daje bardzo dużo nadziei, ale tak jak już kolega wyżej napisał będzie to flash dla Samsunga/LG/BenQ także, ma wnieść poprawki, żeby uniknąć przypadkiem bana...

Chodzi o to że gdy zmieniamy napęd to informacje wysyłane z "nowego" napędy wyglądają nieco inaczej(chodziu to o SS).
W 1.5 będzie to poprawione, info będą wyglądać identycznie jak z LiteOna więc M$ nie wykryje że mamy zmieniony napęd
 

plutap

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wszystko o nowym Lite-On i rozpoznanie napędu

czyli tak jak wyżej pisałem, do pamięci rom lite-ona nic się nie wgra, wyciąganie klucza i podmiany napędów nadal będą w cenie
 

royu

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wszystko o nowym Lite-On i rozpoznanie napędu

lite-on work is continuing. full erase/write access to entire fw flash is complete via software!

w wolnym tlumaczeniu " praca nad lite-on dalej trwa . pelny dostep do wymazania/ZAPISU poprzez oprogramowaznie zakonczone . wiec chyba cos sie tam da zapisac teraz chyba tylko pozostalo zrobic firmware do lite on i po klopocie :)
 

azin123

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wszystko o nowym Lite-On i rozpoznanie napędu

wiem ze może to nie w temacie i bla bla bla ale czy ;)
zamawiał ktoś może napęd z ebay.co.uk tam ludzie sprowadzają z Hong Kongu i z wysyłka wychodzi jakieś 130zł za nowy napęd a teraz moje pytanie jak jest z cłem i naliczaniem VAT
Thx z góry
 

Do góry Bottom