Lite-On - wszystko o nowym napędzie

Korin

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wszystko o nowym Lite-On i rozpoznanie napędu

Chodzi o wymianę, nie zaśmiecaj wątku.
 

BabyBoy

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Wszystko o nowym Lite-On i rozpoznanie napędu

W sumie nie wiem gdzie zadać to pytanie,ale skoro to wątek o Liteonie to może tutaj :)
Co się bardziej opłaca kupić ? Konsolę Elite z marca z napędem BENQ nową(jakoś tak przeleżała widocznie) czy z października z napędem LiteOn ?
Który napęd jest lepszy ? :)
 

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wszystko o nowym Lite-On i rozpoznanie napędu

Jeśli nie będziesz grał na oryginałach to z października, a jeśli na piratach to oczywiście, że z marca z napędem BENQ.

ps
"nie zaśmiecaj wątku"
 

Dreed

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wszystko o nowym Lite-On i rozpoznanie napędu

BabyBoy napisał:
W sumie nie wiem gdzie zadać to pytanie,ale skoro to wątek o Liteonie to może tutaj :)
Co się bardziej opłaca kupić ? Konsolę Elite z marca z napędem BENQ nową(jakoś tak przeleżała widocznie) czy z października z napędem LiteOn ?
Który napęd jest lepszy ? :)
Szczerze... wszystko jest w tym wątku...
Ja mam liteona i wsadzilem w niego Samsunga! ( co do benq'u czytalem ze ma problem z ladowaniem tekstur w gta4 )

pzdr.
 

marcinwlkp

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Wszystko o nowym Lite-On i rozpoznanie napędu

Czy LOT NO: (na pudełku konsoli) niższy niż 813 oznacza, że konsola nie posiada jeszcze napędu Lite-on?? 8)
 

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wszystko o nowym Lite-On i rozpoznanie napędu

Tak.
 

marcinwlkp

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Wszystko o nowym Lite-On i rozpoznanie napędu

Hmm to jutro lecem po taka sztuke:D U nas w MediaEkspert jeszcze dużo takich, wczoraj sprawdzałem:)
 

kvaun

Świeżak
Świeżak
Odp: Wszystko o nowym Lite-On i rozpoznanie napędu

może ktoś z was wstawi zdiecie tego miejsca gdzie jest ta informacja "LOT NO 813"
 

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wszystko o nowym Lite-On i rozpoznanie napędu

Prawy górny róg http://loot-ninja.com/wp-content/uploads/2007/12/falcon.jpg
 

kvaun

Świeżak
Świeżak
Odp: Wszystko o nowym Lite-On i rozpoznanie napędu

super i wielkie dzieki
oblatałem wszystkie saturny i inne sklepy we wrocku i z tego co widziałem są naklejki ale różnica w nich jest taka ze nie ma podanego zasilacza 175w jeden sprzedawca zapewniał mnie ze to nowe płyty oczywiście chyba z lenistwa żadnemu nie chciało się otworzyc pudełka zaś co do "LOT NO 813" to nie wiem ale dzisiaj chyba skocze zerknac
 

marcinwlkp

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Wszystko o nowym Lite-On i rozpoznanie napędu

Są jakieś inne wersje zasilacza czy to standard?
Jeszcze mam takie pytanko: Od jakiej daty x mają poprawione chłodzenie?? Wielkie dzieki 8)
 

novak512

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wszystko o nowym Lite-On i rozpoznanie napędu

a co jeżeli na kartonie mam lot no: 0733, kabelki od tego napędu są żółte, a data produkcji konsoli to 16.05.2008? Jest to wersja z nowym chłodzeniem i HDMI. Chcę przerobić konsole, ale już sam nie wiem jaki mam napęd. :p


rozkręciłem konsole i jednak lite on :'(
 

marcinwlkp

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Wszystko o nowym Lite-On i rozpoznanie napędu

Żółte kabelki to o ile pamiętam Lite-on ale masz LOT NO: niższy niż 813 więc już nie wiem o co tutaj chodzi :/ :eek:
 

azin123

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wszystko o nowym Lite-On i rozpoznanie napędu

Mnie tak właśnie oszukali w sklepie na pudelku LOT NO:742 (czy jakiś tam) a w środku konsola z lite on :-\
Przypadek ?? Nie wydaje mi się :)
 

Piri

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Wszystko o nowym Lite-On i rozpoznanie napędu

Jezeli lot masz mniejszy niz 813 to wychodzi na to ze kosnola była serwisowana i zmienili naped :p
 

marcinwlkp

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Wszystko o nowym Lite-On i rozpoznanie napędu

No właśnie teraz to już w ogóle głowa mnie rozbolała :mad: Jutro mam zamiar iść do MediaExpert po XBOX 360 PREMIUM 60GB HDMI + INDIANA JONES I PANDA.. i nie wiem jak rozpoznać napęd w sklepie.. może ktoś coś doradzi?? Tak dla ciekawości cena zestawu to: 799zł
 

matysking

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wszystko o nowym Lite-On i rozpoznanie napędu

Najnowsze konsole mają montowany napęd Lite-on, więc możesz być pewny, że na taki właśnie trafisz kupując x-a w MediaExpert...a cena dobra. Raczej w sklepie ciężko bedzie Ci to sprawdzić, jaki ma napęd. Chyba, że ładnie poprosisz i Ci pozwolą :D
 

marcinwlkp

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Wszystko o nowym Lite-On i rozpoznanie napędu

;D I tak ją kupię obojętnie jaki będzie miał napęd, a po jakimś czasie jak ją trochę pokatuje i nic się nie będzie z nią działo to wtedy ją przerobie dla moich kopii zapasowych ;D
 

michal86ole

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wszystko o nowym Lite-On i rozpoznanie napędu

Obecnie w sklepie Saturn (Silesia City Center) jest Xbox 360 z dyskiem 60 gb dodatkowym oryginalnym padem i 3 grami ( panda, indiana i pgr3) za 899zl, rownież się opłaca ;)
 

acidbrain

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Wszystko o nowym Lite-On i rozpoznanie napędu

Wczoraj patrzyłem sobie na allegro. A tu coś takiego na paru ogłoszeniach(prosze się wstrzymać z podmianką liteon ponieważ niedługo bedzie możliwość przerobienia bez podmiany napędów) ciekawe co ztego wyjdzie. Pewnie bedzie to lutowanko ponieważ liteon nie posiada kości flash, niestety bedzie to równało się z utratą gwarancji.
 

Do góry Bottom