Liten flash - PROBLEM

McAntek

Użytkownik
Użytkownik
Witam! Chce przerobic naped Liteon 748***. Więc zaczynam od wyciagniecia klucza. Trzeba miec sprzet ale czytalem ze mozna zewrzec dwie sciezki. Czy to prawda?? Probowalem je zewrzec ale dalej nie moglem wydobyc key'a. Prosze o instrukcje jak przerobic ten naped bez tych narzedzi. Pozdrawiam!
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Tak czy siak potrzebujesz coś na comie. Tutoriale są
 

McAntek

Użytkownik
Użytkownik
Gdzie można takie cos kupic?? Tylko nie za drogo bo profesjonalista to nie jestem. No chyba ze dacie jakis schema tylko ze po polsku bo nie bardzo kumam angola. POZDRAWIAM!!
 

Pieter029

Użytkownik
Użytkownik
chłopie wszystko masz na forum, TUTAJ masz tutorial jak samemu zrobić spear do wyciągnięcia klucza z napędu.
 

McAntek

Użytkownik
Użytkownik
Faktycznie. Dziękuje wam! Temat mozna zamknąc.
 

McAntek

Użytkownik
Użytkownik
Cholera! Zrobiłem wszystko jak w tym linku i nie dziala. W jungleflasher Serial Data is Bad a w DVDKEY same 00000. Potem kombinowalem przy tych wejsciach R707 i uwalilem te male gowienko nawet z tymi "blaszkami" u podstaw. teraz jest tylko plastik. Pomyslalem ze zrobie tak ze kablem to zrobie (przylutuje kabelek do sciezki) ale uwalilem R709. Kurde no to zlutowalem R709 i naped sie otwieral i zamykal. Ale potem jeszcze uwalilem R710. Wplatalem kabelek do tych dziur i R709 i R710 polaczylem ale naped zaczal sie caly czas otwierac i zamykac. Potem znowu kombinowalem i teraz juz nic sie nie dzieje. Co mam zrobic aby naped zaczal normalnie funkcjonowac. Jak połączyc te sciezki o ile sie da. Niezdara ze mnie. Pozdrawiam!
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
po tekiej masakrze bedzie dobrze jesli wogole da sie go zrobic. Jaki masz dash? mozliwe ze jedynym ratunkiem bedzie nowy naped i wyciagniecie keya z plyty.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Włącz konsolę USTAWIENIA>dane systemowe odczytaj wersje dash, jeśli masz poniżej 7371 lub=7371 nowy napęd mam, odczytamy wszystko z mobo. Napęd to sieka:D
 

Blackburn

Użytkownik
Użytkownik
ja piernicze ,po takich zabiegach w szpitalu jak by mi tak szwy łączyli to dziękuje bardzo :D
tak jak mowi akir trzeba odczytac keya z płyty o ile masz dasha 7371 lub niższy.
BO wątpie aby napęd wstał,jak nie wyciagniesz klucza to konsola do wyrzucenia
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
lutownica transformatorowa rulez
 

McAntek

Użytkownik
Użytkownik
To nie była transformatorowa. Ale bede kombinował bo jestem pewny swego. Dash raczej bedzie nowy wiec Mobo odpada.
 

McAntek

Użytkownik
Użytkownik
Kurcze udało mi sie to zrobic juednak musze to jeszcze tylo dopracowac zeby tam nic nie haczylo itd. Problem w tym ze nie moge wyciagnac Key'a z napedu. Zrobiłem ten Probe z tej strony ale nie dziala. Przykladam igle w odpowiednie miejsce i nic. Zasilanie mam z Kompa taki czerwony kabelek. Pomorzcie bo chce wyciagnac key'a z tego napedu i sie go pozbyc.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Nikt nie wie jak wygląda twój układ RS, po takim zabiegu ciężko będzie żeby odczytało ci, tu trzeba będzie ostre mostki zrobić:p
 

McAntek

Użytkownik
Użytkownik
Ale wczesniej bylo to samo. Wczesniej gdy wszystkie uklady byly OK to to tez nie moglem odczytac. Normalnie przykladalem igle. Moze nie zasila mi tego "probe". mam do niego podlaczony jeden kabelek z zasilania i podpnam go do wtyczki od zasialacza PC
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
a gnd to co? powinny byc 2 kabeli - 5v i gnd
 

Blackburn

Użytkownik
Użytkownik
Boże i po co koleś bierze się za elektronike skoro nie ma o niej zielonego pojęcia,umie trochę lutować i myśli że to wystarczy,gościu z takimi umiejętnościami to prędzej konsole na toster przerobisz
 

McAntek

Użytkownik
Użytkownik
Dobra. Udało mi sie wszystko zrobic. A co do elektroniki to lutuje dlugo i troche sie na tym znam. polaczylem kabelki a w tym probe to zmienilem tranzystor i smiga. Temat mozna zamknac. Pozdrawiam
 

Do góry Bottom