1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Liteon 16d4s

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez PatrykP1993, Listopad 17, 2012.

1. PatrykP1993

PatrykP1993 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mam na sprzedaż napęd do Xboxa Slim - Liteon 16d4s jest on odblokowany (FW 9504 , chip najprawdopodobniej windbond) . Jest on uszkodzony , ponieważ nie czyta płyt , nie wiem czy jest to wina lasera czy coś innego nawaliło , wcześniej był wymieniany laser na jakiś z allegro , ale napęd pochodził tylko miesiąc i znowu dzieje się to samo co wcześniej (nie czyta płyt) .

Cena jaka mnie interesuje to 80 zł + przesyłka(paczka pocztowa priorytetowa) . Kupno na własne ryzyko , brak zwrotów .

Link allegro : http://allegro.pl/show_item.php?item=2800466257

2. Lotnik421 Xbox One

3. PatrykP1993

PatrykP1993 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Sprzedane . Do zamknięcia.

Wczytywanie...

Poleć forum